Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Landark

23 września 2022, 19:03

Ale żeby tak Polak na własny kraj... skąd my w ogóle mamy atomówkę?

Avatar Towarzysz777

24 września 2022, 02:19

@Landark: Warszawa się nie liczy
W Warszawę można

Avatar polishplayer21

24 września 2022, 10:13

@Towarzysz777: Powiedział Krakowiok

Avatar DiabVCH

24 września 2022, 13:43

@Landark: wystrzelimy pałac kultury

Avatar jpttttttttttttttt

24 września 2022, 20:25

@DiabVCH: tak ej myślicie ze w takie miasto nowy sącz 80 tys mieszkańców 100 km od krakowa też atomówka j....ie? czy uciekać do ameryki południowej

Avatar polishplayer21

24 września 2022, 20:26

@jpttttttttttttttt: Jeżeli macie ważną jednostkę wojskową to tak

Avatar jpttttttttttttttt

25 września 2022, 20:23

@polishplayer21: szkołe imienia sybiraków tylko w której sa klasy wojskowe a w limanowej 15 tysięcznym mieście w powiecie obok jest tylko pułk piechoty lekkiej

Avatar jpttttttttttttttt

25 września 2022, 20:24

@polishplayer21: a i mamy punkt rekrutacji i jakiś batalion podhalańczyków

Avatar polishplayer21

25 września 2022, 20:29

@jpttttttttttttttt: To chyba nic wam nie grozi poza konwencjonalnymi bombardowaniami

Oprócz tego Limanowa ma 15 tyś? Zawsze myślałem, że to małe miasto wielkości maksymalnie Szczawnicy (co prawda na Sądecczyźnie jestem tylko przejazdem w Pieniny albo ciekawsze miejsce w okolicy)

Avatar jpttttttttttttttt

25 września 2022, 21:03

@polishplayer21: nie no limanowa takie miasto powiatowe stolica powiatu limanowskiego bo znowu np Stary Sącz myśalem że jest duży a ma tylko 8 tys

Avatar polishplayer21

25 września 2022, 21:06

@jpttttttttttttttt: Dziwne
U nas w podkarpackiem normalne wszystko

Avatar Rey_Palpatine

27 września 2022, 17:54

@DiabVCH: tak naprawdę to pałac kultury to ładnie stylizowana i zakamuflowana rakieta którą nasi rządzący będą uciekać do Rumunii w razie 3 WŚ

Avatar jpttttttttttttttt

27 września 2022, 19:13

Avatar Miszke

24 września 2022, 13:29

Lepiej w Bydgoszcz, przynajmniej nikomu nie będzie szkoda

Avatar Legnicki

25 września 2022, 18:19

@Miszke: Komu będzie szkoda W*rszawy?

Avatar Miszke

25 września 2022, 18:38

@Legnicki: Mi bo spoko kebsa tam mają

Avatar IkarAviator

24 września 2022, 12:32

Bo jak oberwiemyjedną bombą, a potem drugą, to wywiniemy się o 360° i będzie wszystko dobrze. Zaufajcie mi

Avatar jpttttttttttttttt

24 września 2022, 20:26

@IkarAviator: bo rząd zabije

Avatar moth12334

24 września 2022, 10:27

E tam, mamy już doświadczenie w odbudowie Warszawy.

Avatar
Konto usunięte

24 września 2022, 10:54

@moth12334: teraz będzie łatwiej bo mamy więcej materiałów źródłowych w postaci zdjęć i filmów

Avatar tata113m

24 września 2022, 16:47

w końcu naprawiamy to miasto robiąc z niego metropolie, a nie blokowisko

Avatar TrueStoryGuy

24 września 2022, 12:24

To będzie prawdopodobnie pierwsze miejsce na świecie, w którym odpalono dwie bomby jądrowe.

Avatar Mikrus19

24 września 2022, 14:29

@TrueStoryGuy: Nie sądzę.... Na atolu Bikini były już w 46 r. dwie w jednym miejscu....

Avatar wiedeni

24 września 2022, 11:41

Avatar PanPiernik

24 września 2022, 11:31

Avatar GramDaniel

24 września 2022, 11:02

Cóż dla pewności trzeba uderzyć dwa razy, bo nie daj boże jeszcze jakiś warszawiak by przeżył

Avatar
Konto usunięte

23 września 2022, 19:00

Zniknie warszawa tak jawa jak sen życie to nie zabawa dobrze to wiem

Avatar Szczepan_Rzonsa

23 września 2022, 18:16

bo na takich karaluchów jak polaki to trzeba więcej niż jednego wybuchu

Avatar Witrox_

23 września 2022, 18:15

I prawidłowo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar niggiddu
Dodane przez: niggiddu

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Jakby trochę nie fair

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przyszłość jest piękna

Papierowa szkoła posting

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka