No chyba, że ktoś lubi chodzić po górach, to mu to nie przeszkadza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2022, 13:12
Pamiętam jak weszliśmy na górę, ale się okazało że schronisko jest dolinę i jeszcze jedną górę dalej... przynajmniej drugiego dnia, mimo że trasa była czerwona to szło się lepiej.
Akurat schronisko było dobre, polecam
Schronisko PTTK na przegibku
Odpisz
25 września 2022, 14:38
A co to niby ma do rzeczy że trasa czerwona? To są szlaki turystyczne, nie narciarskie
Odpisz
25 września 2022, 14:57
@arekarb: Tak tylko mówię, zawsze mi się wydawało że czerwona i czarna jest trudniejsza, ale może mi się myliło z trasami narciarskimi
Odpisz
25 września 2022, 19:20
to w narciarskich, w szlakach pieszych kolory najczęściej nie mają żadnego znaczenia, jedynie właśnie czerwony ma i jest on oznaczany na głównym szlaku najczęściej idącym przez największą ilość gór. Nie ma to jednak żadnego znaczenia z poziomem trudności.
Odpisz
26 września 2022, 07:20
@Lakikus: Dziękuję za wyjaśnienie
Odpisz
25 września 2022, 20:55
rel szłem z tylmanowej na lubań
Odpisz
25 września 2022, 14:50
Moje wakacje z tego roku:
Odpisz
25 września 2022, 13:58
Moja mama robi mi tak w prawie każdą sobotę
Odpisz
25 września 2022, 13:50
dlatego sam chodzę w góry
Odpisz
25 września 2022, 13:06
rel
Odpisz
25 września 2022, 13:04
Lepiej jechać w góry niż nad morze
Odpisz
24 września 2022, 21:02
Odpisz
24 września 2022, 21:01
Rel
Odpisz
24 września 2022, 20:35
Ń rel
Odpisz