Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
zielonydom

25 września 2022, 13:12

Pamiętam jak weszliśmy na górę, ale się okazało że schronisko jest dolinę i jeszcze jedną górę dalej... przynajmniej drugiego dnia, mimo że trasa była czerwona to szło się lepiej.
Akurat schronisko było dobre, polecam
Schronisko PTTK na przegibku

Avatar arekarb

25 września 2022, 14:38

A co to niby ma do rzeczy że trasa czerwona? To są szlaki turystyczne, nie narciarskie

Avatar
zielonydom

25 września 2022, 14:57

@arekarb: Tak tylko mówię, zawsze mi się wydawało że czerwona i czarna jest trudniejsza, ale może mi się myliło z trasami narciarskimi

Avatar Lakikus

25 września 2022, 19:20

to w narciarskich, w szlakach pieszych kolory najczęściej nie mają żadnego znaczenia, jedynie właśnie czerwony ma i jest on oznaczany na głównym szlaku najczęściej idącym przez największą ilość gór. Nie ma to jednak żadnego znaczenia z poziomem trudności.

Avatar
zielonydom

26 września 2022, 07:20

@Lakikus: Dziękuję za wyjaśnienie

Avatar jpttttttttttttttt

25 września 2022, 20:55

rel szłem z tylmanowej na lubań

Avatar Wojtassss

25 września 2022, 14:50

Moje wakacje z tego roku:

Avatar Talerz

25 września 2022, 13:58

Moja mama robi mi tak w prawie każdą sobotę

Avatar Devil_Eye

25 września 2022, 13:50

dlatego sam chodzę w góry

Avatar kiwi999999

25 września 2022, 13:06

rel

Avatar HansFrank

25 września 2022, 13:04

Lepiej jechać w góry niż nad morze

Avatar Pan_Bocian

24 września 2022, 21:02

Avatar BartoliniMg

24 września 2022, 21:01

Rel

Avatar FajnyCzuek

24 września 2022, 20:35

Ń rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Nie znoszę kleszczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najbardziej realistyczny spośród modów

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka