Ja jakoś wolę widelcem, bez konkretnego powodu, ale po prostu taki fajniejszy jest i można nim jeść każde danie oprócz zupy, no chyba, że gęsta albo to tzw łyżelec, jak dla mnie to jeden z najlepszych wynalazków w dziejach ludzkości po prostu no zajebisty
Komentarze
Odśwież8 listopada 2022, 19:58
Ja jem łyżką
Odpisz
9 października 2022, 12:09
Ciasto je się rękami
Odpisz
30 września 2022, 12:03
zwykły widelec pog
Odpisz
30 września 2022, 10:37
🟥Red team🟥
Odpisz
30 września 2022, 07:29
Torcik Schindlera
Odpisz
30 września 2022, 02:45
Ja jakoś wolę widelcem, bez konkretnego powodu, ale po prostu taki fajniejszy jest i można nim jeść każde danie oprócz zupy, no chyba, że gęsta albo to tzw łyżelec, jak dla mnie to jeden z najlepszych wynalazków w dziejach ludzkości po prostu no zajebisty
Odpisz
28 września 2022, 21:48
Jem tym co pierwsze mi się wyciągnie lol
Odpisz
29 września 2022, 22:11
@Dragonix18: czyli penisem również?
Odpisz
30 września 2022, 02:41
@Trozek: takie najlepsze
Odpisz
30 września 2022, 01:05
Ja jem łyżeczką, ale babkę jem rękami. Dziwnie by było jeść babkę łyżką.
Odpisz
30 września 2022, 00:14
Łapą wpieprzam
Odpisz
29 września 2022, 23:46
tylko łyżeczką
Odpisz
28 września 2022, 22:40
Wy używacie sztućców?
Odpisz
29 września 2022, 22:36
@Alfa7: no właśnie poj...ni jacyś, co nie?
Odpisz
29 września 2022, 22:38
@Adix174: A czego się spodziewać po jejak*ch
Odpisz
28 września 2022, 21:42
Widelczyk
Odpisz
29 września 2022, 22:36
@Oliwier256: ręka
Odpisz
29 września 2022, 22:34
perfect
Odpisz
29 września 2022, 21:58
Odpisz
29 września 2022, 21:18
ja czasem tym czasem tym
bez różnicy, ciasto i tak i tak dobrze smakuje
Odpisz