Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nie zadzieraj z bobrami
Rel
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2021, 12:24
Ja tam widzę ruszające się pół przezroczyste kółka
Odpisz
22 lipca 2020, 18:23
Odpisz
14 maja 2014, 20:56
Uffff, myślałem, że tylko ja tak mam ;-;
Odpisz
15 maja 2014, 17:03
też się bałem
Odpisz
16 maja 2014, 09:25
i ja xD
Odpisz
18 października 2014, 11:07
I ja. Ale teraz zdarza mi się to rzadziej , niż np. 6 lat temu.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 14:43
@SweetieBelle: To są męty ciałka szklistego. Całkowicie naturalna rzecz.
Odpisz
2 października 2017, 20:36
@jasnib: i ja
Odpisz
14 stycznia 2018, 23:41
ja to często mam jak noszę okulary
Odpisz
29 marca 2015, 17:43
nie jestem sam
Odpisz
31 lipca 2014, 21:03
skąd ją to znam...
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2014, 21:22
co to jest i czy to coś może uszkodzić oko mi się trafia 1 na puł roku
Odpisz
6 kwietnia 2015, 21:16
@kuboskixd: Jak masz przy normalnie otwartych oczach - robaki
Jak patrząc na coś mocno jasnego i mrużąc oczu - bakterie, wirusy itp. na twoim oku.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 23:01
@MrStick: po roku odpowiedziałeś XD
Odpisz
7 kwietnia 2015, 09:26
@kuboskixd: Ale odpowiedziałem, zdarza mi się odpowiedzieć po trzech latach.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 10:37
@MrStick: dzięki
Odpisz
18 listopada 2017, 23:11
@MrStick: no cóż. mi też sie zdarza
Odpisz
12 marca 2018, 21:23
@LazyBone: Przepraszam, że tak późno, ale nie korzystam już z tego konta (teraz będę usuwać). Tak naprawdę są to tzn. męty ciała szklistego (największej części oka)
Odpisz
12 marca 2018, 21:24
@kuboskixd: Jak wyżej
Odpisz
15 maja 2014, 20:43
To jest o prostu syf z powietrza.
4/5
Odpisz
15 maja 2014, 19:56
Podobno są to czegoś resztki. Na pewno nie są to organizmy żywe.
Odpisz
15 maja 2014, 18:12
o co chodzi ?
Odpisz
15 maja 2014, 18:04
mam taki jakby zakrzywiony kij co przelatuje
Odpisz
15 maja 2014, 17:20
Męty ciała szklistego- to się leczy. ;p
Odpisz
15 maja 2014, 17:11
Miałem takie coś ale pojedyncze. Takie coś mi jakby spływało po oku, tak że poruszało się w dół. Jak poruszyłem oczami w górę to się pojawiało wyżej i mogłem się przyjrzeć.
Odpisz
15 maja 2014, 17:05
mam takie coś przed oczyma a jak chcę się temu przyjrzeć to znika
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2014, 17:02
Co to właściwe jest? ;-; Jak byłem mały miałem często, ale po zapaleniu spojówek rzadziej
Odpisz
14 maja 2014, 18:31
też czasami mam takie coś na oczach
Odpisz