Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shrexbox

13 marca 2023, 18:46

Králowec je česky

Avatar SebekFistaszki

6 października 2022, 16:57

Atom? Ruski prędzej potkną się o własne nogi niż atom zrzucą

Avatar JaJestemZWami

16 października 2022, 20:03

@SebekFistaszki: niby czemu

Avatar SebekFistaszki

16 października 2022, 20:19

@JaJestemZWami: to przypadkiem nie to samo wojsko które zatrzasneło się w windzie? Te same osoby którym ukradli czołg?

Avatar JaJestemZWami

16 października 2022, 20:57

@SebekFistaszki: każdy rusek jest innym człowiekiem

Avatar Anonikea

6 października 2022, 19:45

Teraz to wszystko nabrało sensu

Avatar pawelec323232e2

6 października 2022, 13:37

Jak rosja użyje atomu. Gdziekolwiek... zostanie po nas tylko proch

Avatar Kolodziej_1

6 października 2022, 16:05

@pawelec323232e2: zależy

Avatar Tauvir

6 października 2022, 16:10

@pawelec323232e2: Ja tam mieszkam na takim zadupiu, że szkota rakiet marnować. Warszawiacy będą mieli gorzej.

Avatar
zielonydom

6 października 2022, 16:16

@Tauvir: Przez chwilę się bałem że mnie mogą zatakować, bo niby mamy nieczynną kopalnie ale tam jest jakieś małe centrum z węglem, ale teraz myślę że i tak pociągi tam jeżdżą raz na miesiąc czy 3, więc szkoda nawet bombardować

Avatar Kolodziej_1

6 października 2022, 16:20

@Tauvir: najpierw musieliby mieć powód do strzału w Warszawę więc biorąc pod uwagę że nasz kartonowy kraj mało obchodzi Rosję w tej chwili to jest ok

Avatar Komutor

6 października 2022, 17:03

@Kolodziej_1: Taki kartonowy kraj jest wręcz idealny jako cel zapory nuklearnej

Avatar BloodyEyes

6 października 2022, 17:53

@pawelec323232e2: szczerze to według mnie prędzej na Ukraine zrzucą ale dalej od Rosji a bliżej polski więc ludzie na wschodzie Polski mają przej...ne

Avatar pawelec323232e2

6 października 2022, 17:58

@BloodyEyes: u nas będzie radiacja, a usa zniszczy rosyjskie bazy. To spowoduje wojnę nuklearną

Avatar BloodyEyes

6 października 2022, 18:00

@pawelec323232e2: zależy jaka moc bomby będzie

Avatar bolszewik30

9 października 2022, 12:12

@Tauvir: Dobrze,że mieszkam wpi..u w Tatrach

Avatar mont111

6 października 2022, 16:16

Jest czeski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

To musiało być męczące

Mało znany szczegół

To będzie bolało

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka