Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Pozdrawiam świetliki
Frustrujące
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2025, 18:59
Bez kitu
Odpisz
9 października 2022, 00:49
Spodnie na gumkę zakładam i już.
Odpisz
6 października 2022, 16:55
Rozumiem nie lubić wytapetowanych 13latek jest złego w dresowych spodniach?
Odpisz
6 października 2022, 17:20
@Talerz: spytaj tego starego pryka
Odpisz
7 października 2022, 21:11
@Talerz: Chodzenie w dresach jest lekko nieeleganckie
Odpisz
7 października 2022, 21:47
@BloodWarsKing: co?
Odpisz
7 października 2022, 22:14
@DragonEU2: To co napisane wyżej
Odpisz
8 października 2022, 15:12
@BloodWarsKing: ale szkoła to nie herbatka u królowej angielskiej
Odpisz
8 października 2022, 16:31
@Talerz: Ani nie plac zabaw. Plus porównywanie ubioru do który masz obrać dos zkoły z ludźmi których jedna część garderoby kosztuje więcej niż zarabiasz przez rok to już argument ad absurdum
Odpisz
Edytowano - 7 października 2022, 18:30
Też np. nauczycielka: pomalowane włosy i 5 warstwowa tapeta na facjacie.
Odpisz
6 października 2022, 17:09
jakby było na odwrót to by się dopiero zesrali
Odpisz
6 października 2022, 17:02
Lepsze luźne dresy niż rurki
Odpisz