Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zdeklasowani znowu
Frustrujące
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2014, 22:11
Według mnie ich piosenka była udana i miła dla ucha.
Odpisz
18 maja 2014, 17:31
@hosebo: Błagam, takie rzeczy już dawno nikogo nie interesują. Żeby wygrać w jakimkolwiek konkursie tego typu trzeba opowiedzieć przejmującą historię, wyróżniać się ubiorem i oczywiście mieć cycki.
Odpisz
18 maja 2014, 17:31
@Omeg12: Albo brodę
Odpisz
18 maja 2014, 19:48
@kamdab: Albo to i to.
Odpisz
18 maja 2014, 19:04
mieli całe 2 punkty ;-; powinni wygrać :(
Odpisz
18 maja 2014, 16:59
"Wąsy", "Sernik" i "Czy to właściwie?" były lepsze od "Powstanę jak feniks"
Odpisz
18 maja 2014, 16:16
Piosenka o wąsach <3
Odpisz
15 maja 2014, 08:23
Fajnie śpiewali .-.
Ale szwajcarzy i tak powinni wygrać.
Odpisz
15 maja 2014, 07:39
Jak dla mnie Grecy mieli najfajniejszą ._.
Odpisz
14 maja 2014, 17:41
A nie najgorzej śpiewali nawet ci Francuzi.
Odpisz