Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2011, 18:53
To jest pływanie czy chodzenie po dnie?
Odpisz
9 października 2018, 05:46
@chupacabra001: Czemu nie oba?
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:32
Pływanie-stoi na palcach...
Odpisz
18 lutego 2014, 19:01
Zapisz sie na balet
Odpisz
3 maja 2013, 10:36
nom XDDDDDDDDDDD a kto się tak nie czuje?
Odpisz
21 lutego 2013, 20:50
normalnie się jaram na całe miasto
Odpisz
27 października 2011, 15:45
Baletnicą o jakiej pięknej twarzytce:). jak aniołek
Odpisz
25 października 2011, 21:18
Ha ha !
Odpisz
24 października 2011, 11:10
czy mi się wydaje czy obrazki tego typu są coraz głupsze
Odpisz
24 października 2011, 19:11
@bartek0607: O to w tym chodzi.
Odpisz
24 października 2011, 15:11
a pływać kolo nie umie?
Odpisz
24 października 2011, 11:25
Ja jak jest głęboko to po prostu się unoszę na wodzie, a nie stoję na palcach xD
Odpisz