Ach, te zabawy Azjatów...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2014, 17:49
@KontoUsunięte: Ojoj gimbus usunął konto. A tak chciałem znów mu uświadomić coś :C
Odpisz
16 maja 2014, 15:13
Ja bym młotkiem rzucił w łeb, bo te pedały jaj nie mają i tylko udaje, że go boli.
Odpisz
16 maja 2014, 19:46
Zmień z w swoim nicku na b i przestaw za m.
Odpisz
17 maja 2014, 15:13
@Piotresiek: Zmień w swoim nicku ''o'' na ''z'', ''t'' na ''d'', ''r'' na ''a'' i usuń ''siek''. Fajne, nie?
Odpisz
18 maja 2014, 00:10
W ogóle nie załapałeś tępicielu pedałów. Twój nick idealnie pasuje do przemiany na "gimbus" bo tak się zachowałeś.
Odpisz
18 maja 2014, 15:27
@Piotresiek: Sam jesteś pewnie taki jak oni, i ich bronisz. Znalazł się tolerancyjny...
Odpisz
15 maja 2014, 22:18
rozbijanie jajek level: Azja
Odpisz