Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lemeowur

12 października 2022, 13:00

tylko że nikt nie mówi tak jak na dole

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar thorin13

14 października 2022, 16:23

@pawelec323232e2: Widocznie mój rozmówca to 14 letnie dziecko, które jest niekochane przez rodziców i stary leje je pasem

Avatar pawelec323232e2

15 października 2022, 21:53

@thorin13: bardzo nie kulturalny żart, nawet jak czarny to tak się nie mówi. Pozdro gościu, i jak ktoś plecie takie bzdury to omijaj takich

Avatar EziPRO

12 października 2022, 22:23

Ja tam skromnie uważam, jak to już Pan Dave Chapelle powiedział : Jeśli kobieta ma prawo decydować o aborcji, to mężczyzna musi mieć prawo by alimentów nie płacić, prosta logiką, skoro ona ma prawo go zabić, to on powinien przynajmniej być w stanie go porzucić. W końcu, to wybór między większym a mniejszym złem.

Avatar MlodyKamil96

12 października 2022, 22:15

Rel

Avatar Nanook

12 października 2022, 13:09

A co jeżeli ci powiem, że to są dwie różne grupy kobiet? I te które domagają się obowiązkowej służby dla mężczyzn to nie te same, które domagają się równouprawnienia na marszach?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sebzer

12 października 2022, 18:48

@Nanook: To ci powiem, że mi musisz udowodnić bo z tego co ja wiem to % się pokrywają w zweiązku z czym pewien dwucyfrowy % kobiet myśli i mówi jedno i drugie

Avatar Paszteciarz

Edytowano - 12 października 2022, 20:44

@Sebzer: To ci powiem, że mi musisz udowodnić bo z tego co ja wiem to twój stary cię nie kocha. Tan sam poziom "argumentu".

Avatar Chenderella

12 października 2022, 18:37

Kilka razy zabierałam się do tego komentarza, ale ostatecznie jest chyba tylko jeden sposób na skomentowanie mema i poziomu IQ autora.

Siadaj. Jeden.

Avatar Witciu

12 października 2022, 18:04

Hiholatek znowu się zesrała

Avatar Jeremiasz_bialy

12 października 2022, 16:43

Uśmiać się idzie, jak patrzę na te komentarze...

Avatar Hiholatek

12 października 2022, 16:34

@Hiholatek @Propos: Jaki następny będzie twój mem? logika lewaków 1 kadr- homoseksualizm to orientacja seksualna, powinniśmy ją szanować
2 kadr- Geje to ideologia gender, powinniśmy jej zakać
Bez sensu? Tak! tak jak ten mem u góry

Avatar Hiholatek

12 października 2022, 16:27

Autor jest debilem czy co? @Propos a ty masz świadomość, że zaprezentowałeś dwie różne grupy? Grupa B (Czyli stereotypowi prawaki z 2 kadru) NIE SĄ GRUPĄ A (Czyli lewa strona) To grupa B najgłośniej krzyczy o pedałach,w rurkach, obowiązkowej służbie. Natomiast grupa A walczy o wolność do swojego życia. Jeżeli ktokolwiek zrobił fikołka to tylko autor tego ,,mema" a osoby co ślepo lajkują to gratuluję życia w bańce, jeżeli myślicie że to serio tak wygląda.

Avatar piotrkacz

12 października 2022, 16:17

Jestem przeciw aborcji jako formy antykoncepcji, jednak jeżeli dziecko ma urodzić się z poważnymi dysfunkcjami, to powinna to być decyzja obu rodziców (chyba, że ojciec porzucił matkę, to wtedy ona sama może decydować), jednak osobiście sam bym się nie zgodził, aby moja partnerka miała ją przeprowadzić, ale żyjemy w wolnym kraju i każdy może sam decydować w pewnym stopniu o swoim życiu

Takie moje skromne zdanie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Hiholatek

13 października 2022, 15:52

@Noxen: Możecie dokonać legalnie wazektomii, gdzie u kobiet jest to nie legalnie, oprócz prezerwatyw które są i dla kobiet i dla mężczyzn kobietom zostają albo kapturki (Które w sumie działają tak samo jak prezerwatywy) albo faszerowanie się chemią, hormonami. Tak, jeżeli kobiety nie mogą decydować o tym czy chcą mieć zrobioną wazektomię, a zostają im albo środki mechaniczne, albo hormonalne no to są poszkodowane, a czy mają więcej opcji w tej kwestii jest durnowate bo wszystkie dotyczą tego samego.

Ale ty wiesz, że kobieta zostając sama z dzieckiem (Jeżeli mówimy o takiej sytuacji) sama będzie musiała wydawać na niego pięniądze + Zajmować się nim? Facet będzie płacić alimenty i tyle, natomiast wszystko inne będzie będzie musiała zapewnić kobieta nie tylko pięniądze, ale i czas i opiekę.

,,"No to cię zaskoczę, ale nie każda kobieta jest w stanie dokonać aborcji..." - no i tutaj mamy sytuację w której chcesz dodatkowych praw bez dodatkowej odpowiedzialności, czyli jak mówiłem wcześniej, chcesz zrzucać z kobiet odpowiedzialność.: Chyba nie zrozumiałeś tego co przeczytałeś... Nie wiem jak to się ma do tego, że nie każda kobieta będzie w stanie znieść taki zabieg z przyczyn o których mówiłam jak i z przyczyn zdrowotnych. Wciąż podajesz przykład (Chyba, bo w sumię nawet nie wiem o co ci chodzi) że jeśli kobieta dokona aborcji, to facet nie powinien płacić alimentów na to ,,dziecko".

Dosłownie nie ma sensu prowadzić tej dyskusji, cały czas się powtarzam, jeżeli napiszesz coś naprawdę wartego uwagi to wtedy odpiszę.

Avatar Noxen

13 października 2022, 20:32

@Hiholatek: oczywiście, że nie chodzi o wyrzeknięcie się dziecka w przypadku gdy kobieta dokonuje aborcji... Chodzi o sam fakt że chcesz kobiecie dać możliwość decyzji o tym czy zamierza mieć to dziecko czy nie, a mężczyźnie tej możliwości nie dawać, co sprawia, że sytuacja staje się niesprawiedliwa i będzie prowadzić do nadużyć.

Avatar pawelec323232e2

12 października 2022, 13:25

Kobiety za równouprawnieniem kiedy mówią że kobiety mają lekko pracować są po prostu G Ł U P I E. A baby za aborcją to jedna wielka herezja, więc nie rozmawiajcie z nimi. Lampart (Ta która drze pi..e na vanie) jest najgłupszą "działaczką społeczną" na świecie. Co wy... To doprowadzi do zniszczenia polskości... Co by nasi dziadkowie powiedzieli...

Avatar Smierdziel_

12 października 2022, 13:34

komentarz obrazkowy

Avatar Lemeowur

12 października 2022, 13:35

@Smierdziel_: honestly quite incredible

Avatar Czekola

12 października 2022, 12:58

Kobiety to umysł zbiorowy według opa

Avatar Smierdziel_

12 października 2022, 13:11

@Czekola: op fizycznie nie jest w stanie pojac tego konceptu bo jest botem

Avatar Veeebs

12 października 2022, 13:06

W życiu nie słyszałam o kobiecie która mówiłaby tak o tych dwóch rzeczach
Najczęściej o służbie wojskowej w ten sposób wypowiadają się ludzie starej daty, bez względu na płeć ale oni raczej nie popierają aborcji

Avatar Jesiotr

12 października 2022, 12:58

aha

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

To będzie epicki sufit

Dość oczywisty wybór

Geniusz

A jeżeli mnie zdradza?

Ojć...

Może to Urszulka Kochanowskiego

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka