Spiderman woli rude, więc sory!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zapraszamy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Typowy NPC
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2014, 16:22
Kontrolujemy jego duszę!
Odpisz
24 sierpnia 2014, 11:42
ja jestem rudy ale... zdupywysynem te slowo znaczy ze ktos ma duipe (dokladnie pupe)
Odpisz
24 sierpnia 2014, 13:10
@Rudyzdupywysyn: Nic nie zrozumiałam, ale przyznaję rację, mój rudy przyjacielu!
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:30
*o* ja juz jestem zeszokowwny
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:31
@Rudyzdupywysyn: zaszokowany! no!
Odpisz
24 sierpnia 2014, 22:44
@Rudyzdupywysyn: To chyba dobrze? Zafriendzonowałam Cię! Buahahahah!
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:27
0-0 0- 0
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:29
@Rudyzdupywysyn: porąbano mi klulika
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:30
@Rudyzdupywysyn: dobra.... awatarek przyznaje racje.... poddaje sie.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:32
@Rudyzdupywysyn: ale awatar z ying yang yon
Odpisz
25 sierpnia 2014, 12:23
@Rudyzdupywysyn: A Ty masz taki fajny obrazek z takiej strony. Tylko zapomniałam jak ona się nazywa.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 21:59
nie mam awatara a to tylko z jeja.pl :/
Odpisz
25 sierpnia 2014, 22:00
@Rudyzdupywysyn: ale moge wstawic z kompa bo siedze\siedzialem ta tablecie i gram
Odpisz
25 sierpnia 2014, 22:01
moge grac na koncie tomala34 bo to moje konto
Odpisz
25 sierpnia 2014, 22:04
@Rudyzdupywysyn: siema xD
Odpisz
26 sierpnia 2014, 13:46
@Rudyzdupywysyn: To takie niesamowite! *-* <33333
Odpisz
6 września 2014, 21:26
... to moje konta te rudyzdupywysyn i tomala34 ale zgubilem haslo do rudego zdupywysyna
Odpisz
7 września 2014, 15:14
@FluffiePuff: Dlatego warto jest mieć jedno hasło.
Odpisz
18 września 2014, 16:15
no własnych e serce, niemiecki email
Odpisz
18 września 2014, 16:16
oj ku*wa mi tablet skacze
Odpisz
18 września 2014, 16:19
@FluffiePuff: Daj mu jakiś Nervosol.
Odpisz
18 września 2014, 18:11
nie mogę bo to clever klawiatura :/
Odpisz
2 stycznia 2015, 21:57
Skoro już mamy jego duszę, to co robimy teraz? Kogo jeszcze dusze zdobędziemy :3 ?
Odpisz
5 stycznia 2015, 15:07
@XiaTheWolf: WSZYSTKICH!
Odpisz
5 stycznia 2015, 16:01
DOBRA! Rozdzielimy się, ja idę po dusze Azjatów i Azjatek a ty po dusze do Ameryki ok?!
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:59
@XiaTheWolf: Dobra.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2015, 19:58
Tsaa... To zacznijmy tak..
Zapi**dziela mi burza :-:
No too...... Rudego avek z jeja.pl
Odpisz
12 maja 2015, 20:00
@XiaTheWolf: Chyba jestem z niemczech..
Guten tag!
A moja dusza?
Odpisz
13 maja 2015, 16:36
@Rudol: Już jej nie masz.
Odpisz
13 maja 2015, 17:09
CZO TY? jestem nieśmiertelny X3
Odpisz
24 sierpnia 2014, 11:36
wypie**oliłem spidermana przez okno przestal wierzyc
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2014, 15:15
Gwen Stacy jest ładniejsza niż Mary Jane.:d
Odpisz
17 maja 2014, 15:49
@Lord_Nailock: masz racje
Odpisz
18 maja 2014, 11:13
@mrklorens: Popieram.
Odpisz
17 maja 2014, 22:28
Spider-man jedyna osoba nie hejtująca rudych
Odpisz
17 maja 2014, 15:08
ciekawe jak to zrobili XD?
Odpisz
17 maja 2014, 15:41
@pan_jeja: Sztuka potężnego czaru posiadanego przez nielicznych zwany, photoshopem... :)
Odpisz