Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Litereallysheep1

13 października 2022, 06:57

Cyberpunka lubię za nawiązania np. do Pawła Jumpera czy inne. W wiedźmina nie grałem :(

Avatar pawelec323232e2

13 października 2022, 09:22

@Litereallysheep1: jakie nawiązanie?

Avatar Litereallysheep1

13 października 2022, 12:07

@pawelec323232e2: Gdzieś na dachu jakiegoś wierzowca można znaleźć martwego typa z motocyklem i informacją, że spróbuje powtórzyć rowerowy wyczyn sławnego Polaka.

Avatar pawelec323232e2

13 października 2022, 12:07

@Litereallysheep1: dzięks chadzie!

Avatar ul66t55

10 lutego, 09:43

@Litereallysheep1: Jest tez nawiązanie do CJ i Big Smoke

Avatar DorjanOllo

12 października 2022, 20:00

Akurat wolę klimat cp2077 \____/

Avatar AdeptusAstartes

Edytowano - 12 października 2022, 20:02

@DorjanOllo: Nie widzę powodu że dajesz kosz na czerwone, bo to całkowicie okej, że masz jakąś opinię na dany temat

Avatar Boberek00

12 października 2022, 20:17

@DorjanOllo: Spoko
Każdy ma swój gust do co klimatów
Ja na przykład wolę bardziej Surrealistyczne klimaty

Avatar Chleb_Z_Maslem

12 października 2022, 21:49

@DorjanOllo: o ty k...a tylko 3 wiedźmin 3 najlepszy a nie jakieś cybersraki

Avatar stalamed

13 października 2022, 05:25

@AdeptusAstartes: nie to nie okej, na jeja nie można mieć opini innej niż większość użytkowników

Avatar sara206

Edytowano - 13 października 2022, 21:39

@DorjanOllo: Jak dla mnie można mieć opinię jaką się chcę, byle nie była szkodliwa. A jego opinia o tym jaką grę on lubi nie jest jakkolwiek szkodliwa

Avatar rumcajschr

19 października 2022, 15:18

@stalamed: Można jeśli nie jest się p*zdą, która boi się fikcyjnych czerwonych strzałek

Avatar
Hamczurk

13 października 2022, 12:51

uwielbiam oba uniwersa ¯\_(ツ)_/¯

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dziwak
Dodane przez: Dziwak

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Pozdrawiam świetliki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka