Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2022, 06:57
Cyberpunka lubię za nawiązania np. do Pawła Jumpera czy inne. W wiedźmina nie grałem :(
Odpisz
13 października 2022, 09:22
@Litereallysheep1: jakie nawiązanie?
Odpisz
13 października 2022, 12:07
@pawelec323232e2: Gdzieś na dachu jakiegoś wierzowca można znaleźć martwego typa z motocyklem i informacją, że spróbuje powtórzyć rowerowy wyczyn sławnego Polaka.
Odpisz
13 października 2022, 12:07
@Litereallysheep1: dzięks chadzie!
Odpisz
13 października 2022, 12:07
@pawelec323232e2: https://www.youtube.com/watch?v=xiXmG_yFww4
Odpisz
10 lutego, 09:43
@Litereallysheep1: Jest tez nawiązanie do CJ i Big Smoke
Odpisz
12 października 2022, 20:00
Akurat wolę klimat cp2077 \____/
Odpisz
Edytowano - 12 października 2022, 20:02
@DorjanOllo: Nie widzę powodu że dajesz kosz na czerwone, bo to całkowicie okej, że masz jakąś opinię na dany temat
Odpisz
12 października 2022, 20:17
@DorjanOllo: Spoko
Każdy ma swój gust do co klimatów
Ja na przykład wolę bardziej Surrealistyczne klimaty
Odpisz
12 października 2022, 21:49
@DorjanOllo: o ty k...a tylko 3 wiedźmin 3 najlepszy a nie jakieś cybersraki
Odpisz
13 października 2022, 05:25
@AdeptusAstartes: nie to nie okej, na jeja nie można mieć opini innej niż większość użytkowników
Odpisz
Edytowano - 13 października 2022, 21:39
@DorjanOllo: Jak dla mnie można mieć opinię jaką się chcę, byle nie była szkodliwa. A jego opinia o tym jaką grę on lubi nie jest jakkolwiek szkodliwa
Odpisz
19 października 2022, 15:18
@stalamed: Można jeśli nie jest się p*zdą, która boi się fikcyjnych czerwonych strzałek
Odpisz
13 października 2022, 12:51
uwielbiam oba uniwersa ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz