Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gaiaphage

17 maja 2014, 09:36

Pieniądze najlepsza super moc w dzisiejszych czasach.

Avatar kacperek2417

17 maja 2014, 10:20

@Gaiaphage: Gdyby nie trening batman by nie był taki dobry.A trening wymaga poświęcenia, czasu itp.

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2014, 10:26

@kacperek2417: Gdyby nie rodzice Bruce'a nie byłoby Batmana. A bycie rodzicem też wymaga dużo czasu i poświęcenia.

Avatar Gaiaphage

17 maja 2014, 10:28

@kacperek2417: Tak, ale za trening nie kupisz sobie batmobilu za sześćdziesiąt miliardów i super drogiego sprzętu. Rozumiem że sprawność fizyczna jest ważna, ale inni bohaterowie którzy nie mieli mocy np. Iron Man nie są silni i szybcy jak Batman, głównie polegają na pieniądzach.

Avatar KingsMax

17 maja 2014, 11:18

@Gaiaphage: iron man wynalazł kostium podobnie wiele rzeczy wynalazł przyjaciel i pracownik batmana a czasami również batman

Avatar Gaiaphage

Edytowano - 17 maja 2014, 11:21

@KingsMax: Do stworzenia super kostiumu potrzebna jest wyobraźnia i pieniądze. Bo co z tego że wymyślisz projekt mega wypasionego kostiumu, jak i tak nie będziesz mieć forsy na zrobienie go.

Avatar KingsMax

17 maja 2014, 11:25

@Gaiaphage: wiem lecz zawsze można zainteresować jakiegoś bogacza takim projektem i zgarnąć miliony ale to ryzykowne

Avatar Gaiaphage

Edytowano - 17 maja 2014, 11:27

@KingsMax: Tylko jaki multimiliarder zgodzi się wydać prawie całą swoją kasę na coś co najpewniej nie będzie działać?

Avatar HannahFiction

23 kwietnia 2017, 07:19

@Gaiaphage: Regina to ty? *.* Odkopałam cie w jeja! 😍😍

Avatar Gaiaphage

23 kwietnia 2017, 11:51

@HannahFiction: Jaka Regina? Zła Królowa, kochanie!

Avatar HannahFiction

23 kwietnia 2017, 15:52

@Gaiaphage: To ja Graham 😏

Avatar Baturaj

22 kwietnia 2018, 02:40

@Gaiaphage: Nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta ten wątek i wiem, że minęły cztery lata, ale chciałbym się wmieszać, bo nie zdzierżę, jak widzę takie zdanie, a może jak ktoś to przeczyta w przyszłości, to zrozumie cały problem (to jest mój główny cel, także nie musicie odpisywać).
A więc.
Nie wiem, dlaczego kacperek został zminusowany. Miał rację. Gdybyście nagle dostali ćwierć miliarda plus udziały warte dwa razy tyle, nie męczylibyście się raczej z wyjechaniem do Azji i sześcio-ośmioletnim treningiem ciała i umysłu tak ciężkim, że byście sikali oczami (to metafora) - jak Batman. Nie zajęlibyście się także bardzo trudnym wymyślaniem schematów stroju superbohatera - jak Iron Man. Raczej zajęlibyście się robieniem dobrych rzeczy z użyciem tych dużych pieniędzy (budowa ekologicznych domów, jedzenie dla Afryki itp.).
A więc czy "polegają głównie na pieniądzach"? W żadnym razie. Głównie polegają na swoich zdobytych w krwi i pocie umiejętnościach (nie tylko fizycznych), przyjaciołach (Robini i reszta u Batmana, War Machine i reszta u Iron Mana), na swoich przekonaniach, w imię których walczą. Pieniądze są tu tylko środkiem do celu.
Dlaczego jak w różnych historiach dział się jakiś kryzys to właśnie ci "polegający na pieniądzach" bohaterowie, którzy nagle jak reszta ludzi tracili dostępność do swojego majątku i gadżetów, to trwali przy życiu najdłużej? Jak w niedługo wychodzącym "ALL-STAR BATMAN, TOM 1: MÓJ NAJWIĘKSZY WRÓG". Batman zostaje bez gadżetów, bez pieniędzy. Ale coś mi mówi, że jak zwykle sobie poradzi. Jak? Dzięki pieniądzom? Ktoś inny zginąłby w takiej sytuacji, ale nie on. Bo ma przyjaciół, bo ma umiejętności, bo ma odpowiedni charakter i psychikę, bo wie o co walczy. A NIE ma pieniędzy. Nie ma.
Oczywiście, pieniądze również były ich wielkim atutem, ale nie najważniejszym. Drugorzędnym, powiedziałbym nawet. Dlaczego? "Przecież bez nich Wayne ani Stark nie robiliby tego, co robili". Owszem, ale co będzie, gdy powiem Wam, że każdy człowiek może zdobyć bogactwo. Naprawdę. Tak, brzmię jak amerykański coach, ale to prawda. Jeśli człowiek jest wystarczająco zdeterminowany i postawi sobie wyraźny cel oraz wytyczy drogę do niego, może zrobić wszystko. To nie jest nadęty frazes, tylko prawda. Wiem z własnego doświadczenia. Ludzie bezdomni stawali się bogaczami (niekoniecznie nieuczciwie). Potem taki koleś stracił cały swój majątek, ale spiął się i dorobił się z powrotem. Drugi raz! To prawdziwa historia.
Bo możemy robić wszystko, ale blokuje nam to jedna rzecz: nie chce nam się. Wszyscy o tym wiemy, prawda? Musimy to przyznać, że nasz mózg mówiący nam "nie rób tego, bo to męczące" wygrywa z nami, pozwalamy mu na to, by nas zatrzymywał przed spełnianiem marzeń. Przyznać to, zamiast pierniczyć coś o tym, że to nie od nas zależy, że to podatki nam to uniemożliwiają, państwo, bogaci, sytuacja, Reptilianie. NASZA WINA. Nasza.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

*odgłosy walenia młotkiem w żelazko*

Brutalny film

Donald znał się na rzeczy

To by miało sens

To ma niby pomóc?

Ale jak to już świta? Jak przed chwilą 20 była

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka