"Pora na przygodę" w mądrym wydaniu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Deal życia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2015, 22:49
A ostatni fakt to: Usuwają PNP
Odpisz
19 lipca 2015, 18:28
@rozwalgo: naprawdę? :O
Odpisz
19 grudnia 2015, 18:37
Nie
Odpisz
30 września 2018, 20:11
@kolkav5: Halo, 2018, już nie ma PNP
Odpisz
1 października 2018, 17:42
@rozwalgo:
Odpisz
7 września 2015, 22:41
"Wszyscy urodziliśmy się by umrzeć!" Jakoś tak było.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 19:51
9 obrazek fnaf Freddy Fazbear
Odpisz
24 kwietnia 2015, 21:44
@Adulin: Co ty gadasz?
To je imprezowy miśiek!
Odpisz
4 października 2015, 15:34
@Adulin: Jeśli w każdym misiu widzisz Freddy'ego Fazbeara,to znaczy,że musisz skończyć z FnaF'em.
Odpisz
21 lutego 2015, 15:17
| (• ◡•)| (❍ᴥ❍ʋ)
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:59
Pamiętam dwa ostatnie, później już nie oglądałam
Odpisz
17 maja 2014, 22:01
Ten serial ma bardzo dobrą fabułę :D
Czekam na rozwinięcie wątku z Lodowym Królem,Betty,Marceliną oraz ojcem Finna :D
Szkoda,że usuneli Polski Bastion :(
Odpisz
18 maja 2014, 10:32
Chyba wiesz o tym że akcja w serialu "Pora na przygodę" dzieje się po wielkiej wojnie nuklearnej ? (Jak Jake to nazywa "Wielka Wojna grzybów") To powinieneś wiedzieć że lodowy król to Simon Petrikov (Wpisz sobie w Google), który znalazł przed wojną te koronę lodowego króla i założył ją na głowę, oraz po pewnym czasie stawał się lodowym królem (Polecam na YT pooglądać "Teorie powstania krainy OoO) - Ok teraz odcinki, ten 3 obrazek to scena z odcinka "Szymon i Marcysia" (Jest w wersji polskiej, zobacz sobie na chomikuj ten odcinek), a jeżeli chodzi o Betty, wyszedł odcinek z wyjaśnieniem co się z nią stało (ale jest bez polonizacji, wpisz sobie w google Adventure Time, Betty odcinek) a jeżeli chodzi o tatę Finna to jest chyba wyjaśnienie w finałowym odcinku sezonu 5.
Odpisz
18 maja 2014, 10:33
Sory nie "Betty" tylko wpisz w google takie coś: S05E48 Adventure time
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2014, 11:21
@maroko11: 'Teorię powtania krainy Ooo' oglądałam. Wiem,wiem,to właśnie podczas Wielkiej Wojny Grzybów prawdopodobnie powstały wampiry,a nawet w czołówce są pokazane pozostałości po pociskach. W 'Betty' ona odleciała na latającym dywanie i obiecała,że 'naprawi' Szymona. W 'Simon and Marcy' LK jest prawdopodobnie w przedostatnim stadium przemiany. Nope. Obejrzałam jakieś 5 odcinków 6 sezonu,i narazie nie jest nic wyjaśnione. Wiadomo że Finn nie ma ręki,jego ojciec uciekł i może wcale nie być jego ojcem. A,i jestem dziewczyną :P
Odpisz
18 maja 2014, 14:26
@maroko11: ta wielka wojna grzybów to 5 wojna wymiarowa :D
Odpisz
6 sierpnia 2014, 14:54
@maroko11: A wiedzieliście, że Ta Wojna powstała przez Króla Złego.. i że on był kiedyś człowiekiem.... To, że LK to mój rosyjski imiennik to wiem... ma fajne nazwisko... W odcinku Król Zły Fin, życzy sobie by KZ nigdy się nie narodził i na tym świecie nie ma wojny.. więc była ona spowodowana przez niego.. Tak sądzę....
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:08
@lorax12: Prawdopodobnie Król Zły był starszym bratem Finna w jednym z Odcinków była scenka z Simonem, Ojcem Marceliny* i Królem Złym czytającym Enchiridion
*oczywiście w postaci ludzkiej
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 19:31
I właśnie dlatego nie zwracamy uwagi na sceny wycięte i to jest pozytywny komentarz dotyczący Pory na Przygodę!
Odpisz
5 września 2014, 12:17
to jest fajne ale są jeszcze mądzęszych tekstów ;)
Odpisz
19 sierpnia 2014, 22:18
Kocham
Odpisz
17 sierpnia 2014, 13:21
super szmieszne
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2014, 08:14
poprostu śmieszne
Odpisz
3 sierpnia 2014, 19:08
Ostatnie nie ma zbyt wielkiego sensu. Po co umrzeć, skoro i tak np. dojdzie się do tamtego świata, umrze, i trafi do tamtego świata tamtego świata. Tak niektórzy sądzą. Ja i tak jestem w czyśćcu. Jestem tutaj nieśmiertelny.
Odpisz
17 maja 2014, 23:53
Ażeby popularność tego czegoś się w końcu skończyła....
Odpisz
17 maja 2014, 23:44
Takie true ♥
Odpisz
17 maja 2014, 21:00
Bez serpentyn to nie impreza...
Odpisz