Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2022, 10:14
Ostatni raz jak to się stało gdy kasjerka spytała : "Co pan robi?(!)" bo chciałem zapłacić blikiem szybko bo była kolejka i kliknąlem przycisk na terminalu (jak zwykle polecali mi robic tam ) a powidziałem jej że płace blikiem tylko nie usłyszała chyba, to poczułem się jak z.... nbc.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2022, 08:06
2 dni temu zaznałem tego zaszczytu
Odpisz
15 października 2022, 01:47
Kiedy nie miałem brody i wąsów to nie wyglądałem staro i do mnie się nie zwracano per "Pan". Ale jak już zapuściłem brodę i wąsy to już wyglądałem na starszego i wtedy jest się per "Pan". Lecz nie daje mi to poczucia władzy. Ja to traktuję bardziej jako zwrot szacunku i kultury.
Odpisz
14 października 2022, 22:44
Jako trans dziewczyna powiem, że to jedna z tych rzeczy, co mi cały tydzień popsują
Odpisz
14 października 2022, 21:46
Nie lubię jak ktoś mi "panuje"
Odpisz
14 października 2022, 21:43
A czasem ktoś powie "panie kierowniku"
Odpisz
14 października 2022, 21:17
Ale kiedy ktoś tak zrobi po raz pierwszy, to czujesz się mega stary.
Odpisz
14 października 2022, 21:15
"Pan to cham nieskrobany"
Odpisz
14 października 2022, 20:24
Czemu? Przecież wszyscy tak do siebie mówią.
Odpisz
14 października 2022, 19:57
rel
Odpisz
14 października 2022, 19:40
ja się wtedy czuję po prostu staro...
Odpisz
14 października 2022, 19:32
kiedy ktos zwraca sie do mnie pan
Odpisz
14 października 2022, 16:16
Ja to tylko czuje sie zmieszany bo nie jestem gotowy na bycie traktowanym jako jakikolwiek autorytet
Odpisz
14 października 2022, 15:17
Mi to daje poczucie starości
Odpisz
14 października 2022, 15:18
@ArthurMorgan: Rel
Odpisz
14 października 2022, 15:19
@ArthurMorgan: Rel²
Odpisz
14 października 2022, 15:15
Odpisz