Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2022, 20:37
PS lepszy od xboxa
Odpisz
14 października 2022, 19:08
Pegazus lepszy
Odpisz
19 października 2022, 21:52
masz na myśli podróbkę nintendo Nes.
Każdy sposób na r....nie nintendo jest dobry👍
Odpisz
Edytowano - 14 października 2022, 18:55
"Exclusivy są złe"
właśnie takimi tekstami konsolowce se strzelają w stopę i nie jest to prawdą
Gry na wyłączność jest tym co napędza konsole i gaming
tu bardziej wkurza forma ich zdobywania niż same w sobie
dobrym przykładem jest epic games store które robiło to po najmniejszej lini oporu z Metro Exodus czy wcześniej micro soft z shadow of tomb raider lub inną częścią
i w tym samym czasie Sony kupiło Bungie które też do słabych firm nie należy
Odpisz
15 października 2022, 11:14
@Boberek00:
Po linii najmniejszego oporu.*
Odpisz
15 października 2022, 11:15
@Boberek00: Robienie na siłę exsclusive games jest głupie, rozumiem parę tytułów, do 3 może lepszych produkcji, ale więcej już wygląda jak zachcianka i r....nie na hajs, a poza tym konsole są stworzone do grania, dlatego mają niską cenę w porównaniu do pcta gamingowego.
Odpisz
15 października 2022, 11:59
@Boberek00: I tak pc ma najwięcej gier na wyłączność
Odpisz
15 października 2022, 14:09
@Boberek00: napędza kosnole z pewnością, ale ,,gaiming" w ogolności przez to zdecydowanie traci
Odpisz
15 października 2022, 14:13
@Komutor: Konsole*
i trochę bym się nie zgodził
Odpisz
15 października 2022, 12:42
To po prostu pudełka do gier
Odpisz
15 października 2022, 11:16
PS i Xbox: *toczą tu wojnę o exclusivy*
Nintendo:
Odpisz
Edytowano - 15 października 2022, 00:12
Imo kij tam z plejem ale kupowanie tak studiów aż zostanie tylko kilku wielkich graczy nie jest dobre :/
Do tego ja bym się tak Microsoftem nie jarał bo albo skończy się mniej więcej jak z rare albo gry będą wlatywać day one co na dobre w dłuższej mecie nie wyjdzie ( i patrząc po ostatnim halo już wychodzi bokiem) + teraz jeszcze mają umowy sony i chcą sobie zrobić dobry pr ale to nie wklucza tego że nowe cody znikną z PlayStation kiedyś
Odpisz
14 października 2022, 19:24
Dlatego Xbox lepszy
Odpisz