Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

27 października 2022, 20:37

PS lepszy od xboxa

Avatar
Konto usunięte

14 października 2022, 19:08

Pegazus lepszy

Avatar hemos

19 października 2022, 21:52

masz na myśli podróbkę nintendo Nes.

Każdy sposób na r....nie nintendo jest dobry👍

Avatar Boberek00

Edytowano - 14 października 2022, 18:55

"Exclusivy są złe"
właśnie takimi tekstami konsolowce se strzelają w stopę i nie jest to prawdą
Gry na wyłączność jest tym co napędza konsole i gaming
tu bardziej wkurza forma ich zdobywania niż same w sobie
dobrym przykładem jest epic games store które robiło to po najmniejszej lini oporu z Metro Exodus czy wcześniej micro soft z shadow of tomb raider lub inną częścią
i w tym samym czasie Sony kupiło Bungie które też do słabych firm nie należy

Avatar dustin2001

15 października 2022, 11:14

@Boberek00:
Po linii najmniejszego oporu.*

Avatar TrueStoryGuy

15 października 2022, 11:15

@Boberek00: Robienie na siłę exsclusive games jest głupie, rozumiem parę tytułów, do 3 może lepszych produkcji, ale więcej już wygląda jak zachcianka i r....nie na hajs, a poza tym konsole są stworzone do grania, dlatego mają niską cenę w porównaniu do pcta gamingowego.

Avatar AlPoziomka

15 października 2022, 11:59

@Boberek00: I tak pc ma najwięcej gier na wyłączność

Avatar Komutor

15 października 2022, 14:09

@Boberek00: napędza kosnole z pewnością, ale ,,gaiming" w ogolności przez to zdecydowanie traci

Avatar Boberek00

15 października 2022, 14:13

@Komutor: Konsole*
i trochę bym się nie zgodził

Avatar patryko1234

15 października 2022, 12:42

To po prostu pudełka do gier

Avatar Orzel_09

15 października 2022, 11:16

PS i Xbox: *toczą tu wojnę o exclusivy*
Nintendo:

Avatar PuyoPuyo

Edytowano - 15 października 2022, 00:12

Imo kij tam z plejem ale kupowanie tak studiów aż zostanie tylko kilku wielkich graczy nie jest dobre :/
Do tego ja bym się tak Microsoftem nie jarał bo albo skończy się mniej więcej jak z rare albo gry będą wlatywać day one co na dobre w dłuższej mecie nie wyjdzie ( i patrząc po ostatnim halo już wychodzi bokiem) + teraz jeszcze mają umowy sony i chcą sobie zrobić dobry pr ale to nie wklucza tego że nowe cody znikną z PlayStation kiedyś

Avatar
Uldren_Sov

14 października 2022, 19:24

Dlatego Xbox lepszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Były nóżki, nie ma nóżek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka