Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2014, 20:00
Autor obrazka ma mozille -_- mozilla i tak jest najlepsza.Google wirusuje ciągle ;(
Odpisz
21 października 2014, 07:47
@qbadrewnik: zgadzam się z tobą
Odpisz
11 listopada 2019, 12:45
@qbadrewnik: chrome jest fajne bo ma custom wyszukiwarke
Odpisz
18 grudnia 2018, 11:13
eksplorel firefox i chrome jest facetem
Odpisz
24 marca 2018, 14:47
Czemu część sukni Safari jest czerwona?
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2016, 20:57
mam wszystkie
Odpisz
1 marca 2016, 20:18
Na PC Firefox a na telefon chrome
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:05
A Edge?
Odpisz
24 maja 2015, 16:49
OPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERAOPERA
Odpisz
26 marca 2015, 13:42
Opera <3
Odpisz
11 listopada 2014, 19:19
@KontoUsunięte: Mi się otwiera po mniej niż sekundzie.
Odpisz
5 listopada 2014, 12:56
to jest przeróbka macie tu oryginał
Odpisz
26 lipca 2014, 10:49
Ja mam 4
Odpisz
17 stycznia 2014, 22:34
Google chrome używam ^3^ działa wspaniale i według mnie wyszła najładniej.wyróżnia się.
Odpisz
4 stycznia 2014, 16:43
@KontoUsunięte: ja też :D
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2013, 16:50
Safari i Opera najładniejsze :) A sama mam Chrome, też ładna :) A w ORGINALE ładny Explorer ;)
Odpisz
28 listopada 2013, 17:26
Ja mam i mozille i explorera ;)
Odpisz