Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

24 października 2022, 20:55

I tak 4900

Avatar Rebelian_Chaosu

Edytowano - 17 października 2022, 12:40

Za tyle to życie na nowo można sobie ułożyć

Avatar Schabowy_nie_mielony

17 października 2022, 13:06

@Rebelian_Chaosu: nawet gdy się bierze ten dopisek pod uwagę

Avatar Ja_to_normal_serio

17 października 2022, 18:06

@Schabowy_nie_mielony: no
Przecież 4500 to jest naprawde nieźle. W macdonaldzie się zarabia 3000 zł (widziałem na ogłoszeniu, ja tam nie pracuje)

Avatar CZADOWO

17 października 2022, 18:11

@Ja_to_normal_serio: "za listopad i grudzień" nikt nie powiedział że cię zwolnią lub zmniejszą

Avatar Ja_to_normal_serio

17 października 2022, 18:12

@CZADOWO: wiesz, to by zależało od umowy. Bo okres wypowiedzenia to są chyba z 3 miesiące

Avatar Racibor

17 października 2022, 18:33

@Ja_to_normal_serio: zgadam się że to nie mało tylko że to jest brutto i raczej z dodatkami, a co do maka to zdaje się że 3k to raczej nie jest aktualna płaca

Avatar Kojot23

17 października 2022, 20:35

@Ja_to_normal_serio: jo w McDonald's nie zarabiasz 3k na czysto. Najwyżej 2600 na czysto zwykłemu pracownikowi wychodzi.
To menadżerom i liderom gościnności i instruktorom wychodzi co najmniej 3k i więcej.

Avatar feniks100

17 października 2022, 20:35

@CZADOWO: Zazwyczaj taka praca jest na umowę zlecenie i pewnie to jest praca sezonowa na te dwa miesiące.

Avatar Ja_to_normal_serio

17 października 2022, 21:48

@Racibor: no dobra, w lipcu sprawdzałem, teraz może się zmieniło

Avatar Kojot23

18 października 2022, 12:55

@Ja_to_normal_serio: to zależy od restauracji i tego czy są dodatki.
( Poza tym jest bardzo duży przemiał ludzi )
Ale w wakacje były dodatki i można było 3k wyciągnąć ale tylko w te 2 lub 3 miesiące podczas okolic wakacji.

Avatar Ja_to_normal_serio

17 października 2022, 18:04

4500, tragedii nie ma

Avatar Racibor

17 października 2022, 19:02

Avatar feniks100

17 października 2022, 20:33

@Racibor: a najniższa krajowa to 3010 "brutto".

Avatar Racibor

17 października 2022, 21:32

@feniks100: a inflacja to prawie 20%

Avatar Ja_to_normal_serio

17 października 2022, 21:47

@Racibor: dobra ale i tak lepiej to niż 3100 brutto

Avatar Olaf7209

Edytowano - 17 października 2022, 16:40

Nie mogli poprostu napisać że zarabia się tam 4900 zł miesięcznie?! Przecież to i tak dużo więcej niż zarobek przeciętnego Kowalskiego...

Avatar Racibor

17 października 2022, 19:03

@Olaf7209: tylko żę brutto, to poniżej średniej, ale też tragedii nie ma

Avatar kasperg21

17 października 2022, 19:33

@Racibor: Jesli to jest praca na magazynie 12h dziennie to mało. Tym bardziej w takim media expert gdzie masz duzo roznych kategorii towaru. Chyba ze czyste 8h i do domu to nawet ok.

Avatar Racibor

17 października 2022, 21:35

@kasperg21: standardowy etat to 8h więc zakładam że to raczej 8h i wyj...ne

Avatar pawelec323232e2

17 października 2022, 17:05

Ja zarabiam 5000

*Na rok

Avatar CZADOWO

17 października 2022, 18:12

@pawelec323232e2: zarabiam 2000000000zł

*na całe życie

Avatar kazekage895

17 października 2022, 12:38

To u tak super wypłata moim zdaniem

Avatar ultron64

17 października 2022, 13:01

@kazekage895: Nawet jak na 2 miesiące.

Avatar GramDaniel

17 października 2022, 17:36

@kazekage895: Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz, bo jak w centrum warszawy to pewnie nie jest za dużo

Avatar stalamed

17 października 2022, 15:29

A są owocowe czwartki?

Avatar rozwalgo

17 października 2022, 14:13

Gigachad magazynierem?

Avatar TrueStoryGuy

17 października 2022, 13:16

4900 zł brutto na miesiąc? Przecież to całkiem niezła wypłata.

Avatar Nikodem8378

17 października 2022, 13:17

@TrueStoryGuy: a z brutto na zwykłe to raczej nie

Avatar TrueStoryGuy

17 października 2022, 13:45

@Nikodem8378: 4000 brutto to jest tak średnio lub nawet słabo, ale prawie 5000 to całkiem nieźle. Podatki, opłaty, żywność i inne pierdółki, może wyjść na + do aż 300-500 zł lub więcej, zależnie od osobistej sytuacji.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Azjatycki mistrz

Dwa różne spojrzenia

Zdeklasowani znowu

Angielskie śmieszki

Jest taka skromna...

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka