Brzydkie słowa są dozwolone...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Typowy NPC
Żartownisie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2014, 16:23
Nie Ogarniam
Dupa to nie aż takie brzydkie słowo.
:)
Odpisz
20 lipca 2014, 22:19
No, nie jest na tyle brzydkie żeby jeja je cenzurowało :o
Odpisz
18 maja 2014, 11:59
rwaku rwaku
Odpisz
16 maja 2014, 16:23
ja lubię deszcz.
Odpisz
16 maja 2014, 17:52
@slenderr: Mogę się założyć, że gdy tylko pada, zapi**d.alasz na przystanek lub do szkoły pod parasolką :)
Odpisz
16 maja 2014, 18:15
do szkoły mam jakieś 300 metrów, więc nie mam się czym przejmować
Odpisz
16 maja 2014, 23:54
Nawet jeśli się chowa, to nie zmienia faktu, że może lubić deszcz. Na przykład ze względu na to, że powietrze staje się bardziej rześkie, a rośliny nie więdną od wysuszenia.
Odpisz
17 maja 2014, 17:30
@Aracz: Albo więdną od nadmiaru wody... -,- tak jak u mnie na ulicy :)
Odpisz