Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Młodzi gniewni
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2022, 13:21
Teraz jest już ponad 60. Ale niestety wszystkie albo w badziewnej jakości, albo w badziewnym stylu - najczęściej jedno i drugie. No i na większości ma siusiaka : /
Odpisz
20 października 2022, 14:18
@Mijak: dlaczego widzą go jako Femboy?
Odpisz
Edytowano - 20 października 2022, 16:42
@Zwierzezla6: Nie mam pojęcia, głos ma jednoznacznie żeński.
No trudno, skoro pojawiają się w takim tempie, to może doczekam się wreszcie jakościowych artów pani Kerfuś.
Odpisz
20 października 2022, 17:13
@Zwierzezla6: bo femboye są najlepsze...no i to polak
Odpisz
21 października 2022, 09:10
@Mijak: No, w końcu pojawiło się także kilka dobrych.
Odpisz
22 października 2022, 23:58
@Mijak: już jest 122...
Odpisz
20 października 2022, 13:49
Każdego dnia oddalamy się od Boga
Odpisz
20 października 2022, 16:36
@tata113m: nie wiem jak to się stało, że Kerfuffle tak mało ma, że ją tak szybko przebił ale to pewnie dlatego, że na r34, a nie na derpiboru albo e621
Odpisz
Edytowano - 20 października 2022, 21:18
@FluttershyIsNOTaDoormat: oooo
Czekam na derpiboru xDD
Btw dawno tam nie wchodziłem
A w sumie nieźle się rozwinąłem
Odpisz
20 października 2022, 21:20
@Zwierzezla6: a to zawsze można nadrobić
Odpisz
20 października 2022, 21:28
@Zwierzezla6: pierwszy prawilny Kerfuś na derpi
Odpisz
20 października 2022, 21:32
@FluttershyIsNOTaDoormat: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 października 2022, 17:52
Oooo panie już 72 stukneło
Odpisz
20 października 2022, 16:34
jest już więcej, a na e621 to całkiem
Odpisz
20 października 2022, 15:53
czy ktoś wytłumaczy skąd to się w ogóle wzięło?
Odpisz
20 października 2022, 15:57
@TheWind: z cerfura
Odpisz
20 października 2022, 16:00
@Komutor: no dobra, ale czemu rule 34?
Odpisz
20 października 2022, 16:03
@TheWind: no
Zasada 34 internetu
Jeśli coś jest w internecie
Jest też tego porno
Zasada 63 mówi za to
Jeśli istnieje w internecie postać danej płci, znajdziesz też drugą wersję tej postaci ale tym razem przeciwnej płci
Odpisz
20 października 2022, 16:04
@TheWind: bo istnieje
Odpisz
20 października 2022, 15:00
Odpisz
20 października 2022, 14:38
Odpisz
20 października 2022, 13:48
Odpisz
20 października 2022, 14:27
@Hatson309: Zadaje se to samo pytanie każdego dnia
Odpisz
20 października 2022, 13:38
byly 34 komentarze
Odpisz
19 października 2022, 15:32
Ale te komentarze o zostawieniu kerfusia w spokoju i życzenie autorowi śmierci to są już nudne.
Odpisz
20 października 2022, 13:30
@Leszy: nie sa nudne, są prawdziwe.
Odpisz
20 października 2022, 13:27
"Wy wszyscy jesteście poj...ni, was nie można sądzić, was trzeba leczyć"
Odpisz
19 października 2022, 16:17
patrząc w komentarzach ile jest screenów z większą liczbą tego czegoś (bo artem tego nie można nazwać) przewiduję 100 za najbliższe 4 dni
Odpisz
20 października 2022, 13:20
@Xninja11: już >70
Odpisz
19 października 2022, 21:16
wczoraj były 3
Odpisz
19 października 2022, 15:31
Ale dla na polaków to plus boi dzięki temu jesteśmy trochę bardziej sławni za granicą.
Odpisz
19 października 2022, 15:41
@Leszy: sławni z tego że chcemy r....ć jakieś jeżdżące gówno z kocim ryjem, no jest się czym chwalić
Odpisz
19 października 2022, 15:44
@Chleb_Z_Maslem: Amerykanie są znani z tego że są idiotami.
Japońce że robią bajki dla przerywów i dzieci j.....w.
Francja że się podaje.
Ale jakoś nie widzę by im to przeskadzało.
Odpisz
19 października 2022, 15:47
@Leszy: to są stereotypy, natomiast j...nie jakiegoś robokota to zwykła degeneracja
Odpisz
19 października 2022, 15:49
@Chleb_Z_Maslem: taką formę degeneracji przyjmę z otwartymi rękami
Odpisz
19 października 2022, 17:42
@Chleb_Z_Maslem: Weź przestań, trzeba jakoś przygotować się na potencjalne przyszłe związki ludzi ze sztuczną inteligencją
Odpisz
20 października 2022, 14:20
skoro w Tych czasach ludzie dokonują związków z tą samą płcią to nie widzę problemu ze z sztuczną inteligencją. Poza tym to już tylko kwestia czasu
Odpisz
20 października 2022, 14:30
@Leszy: po co nam sława?
Odpisz
20 października 2022, 15:45
@Komutor: żeby ludzie wiedzieli że polska istnieje
Odpisz
20 października 2022, 15:56
@Zwierzezla6: i co nam z tego? Jeszcze nas kto napadnie, Kerfusia uprowadzi
Odpisz
19 października 2022, 15:51
Wczoraj było tylko 7
Odpisz
19 października 2022, 16:06
@Nikodem8378: Wczoraj było 14 bo ktoś wrzucił screena w komentarzu
Odpisz