Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2014, 16:31

[*] ;(

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2014, 19:54

o ja! Jaki photoshop epicki! karabin z tylu ... WOOW xd

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2014, 06:03

taki telefon można zniszczyć... PETARDĄ ._.

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2014, 00:27

To prawie sama obudowa i jak 2 się zderzyły to co się dziwić że w takim stanie :P

Avatar as13zx

17 maja 2014, 21:23

Ale świat cały, więc photoshop.

Avatar saskacz

Edytowano - 19 maja 2014, 14:11

Ha?

Avatar Forovsky

19 maja 2014, 14:13

@saskacz: Pan nowy na świecie, co? Się pytasz jak debil. Jak nikt nie odpowiada..

Avatar saskacz

19 maja 2014, 14:14

@Forovsky: wiele osob twierdzi ze jestem debilem huehue >_<

Avatar gelo1238

19 maja 2014, 15:33

@saskacz: Bo jesteś i nic tego nie zmieni.

Avatar saskacz

19 maja 2014, 15:37

@gelo1238: huehuehue :3

Avatar gelo1238

19 maja 2014, 15:41

@saskacz: Śmiejesz się sam z siebie, ciekawe.

Avatar saskacz

19 maja 2014, 15:44

@gelo1238: bardzo ciekawe :3 moze jeszcze bys rzekł ze interesujące?

Avatar gelo1238

19 maja 2014, 15:56

@saskacz: A jak :D

Avatar saskacz

19 maja 2014, 15:58

@gelo1238: huehue

Avatar Sebzer

19 maja 2014, 23:03

Gdyby dwie nokie sie zdezyly to powstalby tqk silny bybuch ze nadszedlby konec awiata! naszcEscie nikt nie jest na tyle silny aby odpowiednio je z soba Dezyc!

Avatar saskacz

19 maja 2014, 14:09

Czemu Photoshop? Komórka sie rozwalila i czo?

Avatar mrklorens

19 maja 2014, 14:10

@saskacz: bo to nokia

Avatar saskacz

19 maja 2014, 14:12

Avatar AresXX22

19 maja 2014, 14:22

@saskacz: I ona jest niezniszczalna! Agh kolejny nowy w internetach... -_-

Avatar saskacz

19 maja 2014, 14:27

@AresXX22: Jest zniszczalna*

Avatar J2319

19 maja 2014, 14:47

@mrklorens: Nokia 3310 -,- Nie po prostu Nokia -,-

Avatar J2319

19 maja 2014, 14:48

@AresXX22: Niezniszczalna Nokia 3310 to mem, prawdziwy egzemplarz się tłucze tak samo jak inne telefony, tylko jest bardzo wytrzymały, dlatego został okrzyknięty mianem "niezniszczalnego telefonu".

Avatar gulpin

19 maja 2014, 17:41

@J2319: nie tlumacz, niektorzy po prostu maja problem z zalapaniem zartu, nawet tak prostego

Avatar J2319

19 maja 2014, 18:22

@gulpin: Niestety prawda, później nadchodzi fala gimbusów, którzy minusują komentarz, którego prawdopodobnie nawet nie rozumieją.

Avatar KingsMax

19 maja 2014, 19:57

@J2319: 1 gość napisałem jakim jestem idiotą bo nie zrozumiałem jego sarkazmu Mam czasami cięty język więc go zripostowałem :/

Avatar Odbity

9 listopada 2014, 19:54

@J2319: oryginał. niezniczszalny podròbka zniszczalna

Avatar Pan_Tajemnica

25 lutego 2019, 14:27

@saskacz: nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Pilne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Młodzi gniewni

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka