Jedna z niewielu lektur, które da się przeczytać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
No to skrzynia biegów do wymiany
Nie znoszę kleszczy
Brawo za czujność!
To by wystarczyło
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2022, 08:44
Co to była za książka?
Odpisz
21 października 2022, 09:57
@lysamysza: Zbrodnia i kara
Odpisz
22 października 2022, 00:17
@Katrina2712: jeszcze nie czytałem
Odpisz
22 października 2022, 05:20
@lysamysza: całkiem spoko jak na lektury szkolne
Odpisz
Edytowano - 22 października 2022, 13:30
@Katrina2712: Lepiej tak o tym nie mówmy bo jakaś facetka z polaka może tu czyhać i zgłosić do ministerstwa żeby tą książkę wymienić na coś, co przez 7382 strony będzie opisywać jak jedna z 17-planowych postaci wzięła wdech i wydech o jedną nieskończoną nanosekundy dłużej niż zazwyczaj!
Odpisz
20 października 2022, 20:14
jest wiele fajnych lektur, a także nie lektur. ja lektury zazwyczaj traktowałam jako odskocznię od strefy książek czytanych zwykle przez moją osobę.
aczkolwiek
aczkolwiek Ferdydurke skradło część mojego zdrowego rozsądku.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2022, 17:37
To było dobre.
Odpisz
20 października 2022, 17:30
Jedna z niewielu tektór której nie da się czytać. Pół ksiażki można streścić zdaniem:,,a może nie powinienem zabijać tej staryszki?", a połowe pozostałej połowy:,,czy powinienem zabić tą staruszkę?"
Odpisz
20 października 2022, 18:00
@Komutor: Trochę negatywna opinia ale bardzo mało zniechęca mnie do jej przeczytania.
Odpisz
20 października 2022, 22:46
@Komutor: +1, nawet jeśli jakieś przesłanie jest to facet rozwlekł to jak papier w kiblu. Po kiego grzyba pierdylion opisów miasta? Żeby pokazać jak brzydkie jest? Mickiewicz już dawno o tym napisał
Odpisz
21 października 2022, 15:31
@Loqan: współczuje że nie rozumiesz że historie tak samo opowiada się przez opisy jak i przez dialogi i akcje
Odpisz
21 października 2022, 17:23
@Czwarta_pomarancza: ale tam nie ma historii, tam jest facet który nic nie robi poza rozważaniem poraz setny czy dobrze zrobił iż staruszkę ubił
Odpisz
21 października 2022, 18:52
@Loqan: A gostkowi czasem nie płacili od długości książki?
Odpisz
22 października 2022, 18:22
@Komutor: ale historią mogą też być przeżycia wewnętrze bohatera. Faktem jest że jest to książka idącą lekko w filozofię natomiast rozważenia filozoficzne i psychomachia są nieraz równie ciekawe co "normalna" historia
Odpisz
22 października 2022, 20:44
@Czwarta_pomarancza: rozważania filozoficznie nie polegają na powtarzaniu w kołko tych samych 3 zdań
Odpisz
22 października 2022, 21:33
@Komutor: tak samo jak ta książka nie powtarza 3 zdań w kółko
Odpisz
20 października 2022, 16:02
Zabić może każdy
Ale nie każdy może z tym żyć
No a po za tym, Rodion naj...ł się kieliszkiem wódki, o jakim nad człowieku my gadamy
Odpisz
20 października 2022, 16:06
@CzerwonyPoniacz: ja bym się nie przejął śmiercią jakiegos człowieka
Odpisz
20 października 2022, 17:06
@CzerwonyPoniacz: Poza tym on zabił dla pieniędzy
Odpisz