Dlatego biorę swoje żarcie do szkoły...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Ostry ten sędzia
Frustrujące
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2016, 14:04
Czy tylko ja mam dobre jedzenie w szkole, sądząc po komentarzach?
Odpisz
27 marca 2015, 19:55
Chcecie takie jedzenie jak na pierwszym obrazku?Nic trudnego!Nadupiaj do MC'donalda 2km dzień przed szkołą ;.;
Odpisz
17 maja 2014, 21:17
Na szczęście u mnie nie ma obiadów.
Odpisz
7 stycznia 2015, 07:19
zazdroszcze
Odpisz
21 marca 2015, 17:10
@ananas444444: U mnie sa wszyscy narzekaja a mi smakuje i sie pytaja jak ja moge to jesc.
Odpisz
7 stycznia 2015, 07:17
bardzo prawdziwe jeja namierza ludzi
Odpisz
8 grudnia 2014, 17:16
Witamy w kuble pomyj!
Odpisz
1 września 2014, 18:22
To był by cud gdyby szkoła dawała takie jedzenie jak na pierwszym obrazku
Odpisz
18 maja 2014, 13:41
marzenia
Odpisz
9 czerwca 2014, 22:51
@Vass1234: vass zabij mnie jestem jedzeniem jasona
Odpisz
10 czerwca 2014, 08:19
@torcik123: ok kiedy?
Odpisz
22 maja 2014, 11:23
Polska nie USA
Odpisz
18 maja 2014, 09:27
Dlatego nie chodziłem na obiady tylko nosiłem kanapki.
Odpisz
17 maja 2014, 23:21
Zarcie do szkoly jest ochydne
Odpisz
17 maja 2014, 22:34
I jedno i drugie nieapetyczne :D
Odpisz
17 maja 2014, 22:18
dlatego ja jem w domu :)
Odpisz
17 maja 2014, 21:27
Raz, gdy w szkole do obiadu był spleśniały chleb, wziąłem kawałek, podszedłem do okienka i spytałem się "Co to jest?", kucharka w okienku jakby nigdy nic powiedziała: "no pleśń".
Odpisz
17 maja 2014, 21:37
@Mongol: Kiedyś u mnie w podstawówce w zupie chłopak znalazł dżdżownicę. Miała tak z 15 cm.
Odpisz
17 maja 2014, 21:01
Jak można tak obrażać kraboburgery?! >:( (pewnie 99.999999% osób nie ogarnie)
Odpisz
17 maja 2014, 21:29
@kubakk12: W końcu się wyjaśniło jaki jest tajny składnik kraboburgerów?
Odpisz