Gdyby bajki nie kończyły się szczęśliwie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2014, 15:54
Były dwie królewny? zawsze spoko.
Odpisz
4 maja 2016, 15:33
@WhiteDragon12: Z tego jedna nie była dziewczyną.
Odpisz
25 marca 2016, 18:01
"zmarł" Gender wyczuwam :v
Odpisz
25 grudnia 2015, 17:51
@KontoUsunięte: Jak istnieje jabłko z trucizna to już wiem po co dzieci (Prawdopodobne info ) w ameryce dawaja nauczycielom jabłka ...
Odpisz
5 grudnia 2014, 14:44
Nie zmarła raz zemdlała...
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2015, 12:39
@Bunny_Heart: ...
to mogła być trućinzna
Odpisz
18 maja 2014, 20:10
królewna śnieżka zmarła dwa razy... teraz wiem na co te krasnale zbierały złoto
Odpisz
18 maja 2014, 14:40
Nie wiedziałam że jej "książę z bajki" też się nazywa królewna śnieżka .__.
Odpisz
18 maja 2014, 16:15
@Angelka235: gender
Odpisz
18 maja 2014, 14:49
Bajki braci grim nie kończą się szczęśliwie poczytajcie.
Odpisz
18 maja 2014, 14:37
Hehe ile by człowiek dał zeby bajki nie kończyły sie szczesliwie :3
Odpisz
18 maja 2014, 14:29
A ot o dzienna dawka DA FUQ.
Odpisz
18 maja 2014, 14:06
Królewna Śnieżka sobie zmarł
Odpisz
18 maja 2014, 14:13
@Terminus223: Też tak nie do końca rozumiem drugi nagrobek.
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2014, 14:04
:o
Odpisz