Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pmackowiakopl

24 października 2022, 16:20

mocny full najlepsze lekalstwo na ferdka

Avatar ArthurMorgan

23 października 2022, 12:15

Halinka śpisz?

Avatar AlPoziomka

23 października 2022, 12:16

@ArthurMorgan: Śpię, bo co?

Avatar Rey_Palpatine

23 października 2022, 12:23

@AlPoziomka: a bo tak se myślę o tej mendzie paździochu

Avatar AlPoziomka

23 października 2022, 12:37

@Rey_Palpatine: zj...łeś, powinno być
- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Paździoch, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Paździoch to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Ferdek, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.

Avatar Rey_Palpatine

23 października 2022, 13:28

@AlPoziomka: tak się bawisz?

Avatar pmackowiakopl

23 października 2022, 13:21

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxdddd

Avatar Bright32

Edytowano - 23 października 2022, 12:17

Przemeksz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przerwa na herbatkę

Północne Węgry

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka