Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lemeowur

23 października 2022, 16:34

>wsiadz do pociągu
>spedz cała trasę w kiblu
>nikt ci nie sprawdzi biletu
profit

Avatar Rey_Palpatine

Edytowano - 23 października 2022, 21:42

@Lemeowur: udawaj po prostu że śpisz wtf co za problem

Avatar Lemeowur

23 października 2022, 21:58

@Rey_Palpatine: obudzi cię kontroler, sprawdzałam

Avatar Towarzysz777

23 października 2022, 22:03

@Lemeowur: Mnie na szczęście obudził bo po robocie wracałem naprawdę zmęczony i bym za daleko zajechał

Avatar Rey_Palpatine

24 października 2022, 14:20

@Lemeowur: zależy, mnie nigdy nie budził, może to też zależy od tego czym jedziesz np. PKP intercity czy PKP polregio itp.

Avatar Lemeowur

Edytowano - 24 października 2022, 14:45

@Rey_Palpatine: w Intercity cię budzą 100%
Może też jak poznają, że jesteś regularnym pasażerem z biletem, to nie będą zawracać dupy jak śpisz

Avatar Rey_Palpatine

24 października 2022, 15:02

@Lemeowur: może

Avatar JaJestemZWami

23 października 2022, 13:46

Dlatego bilety się kupuje od kanara

Avatar Adix174

23 października 2022, 21:19

@JaJestemZWami: nie wiem czy za 200zł się opłaca

Avatar QWERTIOX

23 października 2022, 22:40

@Adix174: zależy czym jedziesz, w dolnośląskich dopłaca sieę 8zł a zawsze można np. sfinalizować zapłatę za bilet chwilę przed sprawdzeniem w aplikacji

Avatar AlPoziomka

23 października 2022, 23:55

@QWERTIOX: w polregio też się 8 zł dopłaca

Avatar Fugoli

24 października 2022, 06:44

@AlPoziomka: dopłata jest naliczana jeśli jedziesz ze stacji na której jest czynna kasa biletowa. U mnie w mieście zlikwidowali i w pociągu płacisz tyle samo co było w kasie.

Avatar JaJestemZWami

24 października 2022, 13:08

@Adix174: ja kupowałem tonie doplacalem wgl

Avatar pawelec323232e2

24 października 2022, 07:30

Żeby nie trzeba było męczyć się z biletami to po prostu skseruj założ maseczkę (Żeby nikt nie rozpoznał) a potem udawaj że się źle czujesz

Avatar Sirius830

24 października 2022, 02:08

czy po wysraniu się można zwrócić to do sklepu?

Avatar Komutor

24 października 2022, 00:47

Intercity pozwana na zwrot biletów do 5 minut orzed odjazdem, więc nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

Chciał tylko pomóc

Jeszcze jak

Najbardziej realistyczny spośród modów

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka