@Adix174: zależy czym jedziesz, w dolnośląskich dopłaca sieę 8zł a zawsze można np. sfinalizować zapłatę za bilet chwilę przed sprawdzeniem w aplikacji
@AlPoziomka: dopłata jest naliczana jeśli jedziesz ze stacji na której jest czynna kasa biletowa. U mnie w mieście zlikwidowali i w pociągu płacisz tyle samo co było w kasie.
Komentarze
Odśwież23 października 2022, 16:34
>wsiadz do pociągu
>spedz cała trasę w kiblu
>nikt ci nie sprawdzi biletu
profit
Odpisz
Edytowano - 23 października 2022, 21:42
@Lemeowur: udawaj po prostu że śpisz wtf co za problem
Odpisz
23 października 2022, 21:58
@Rey_Palpatine: obudzi cię kontroler, sprawdzałam
Odpisz
23 października 2022, 22:03
@Lemeowur: Mnie na szczęście obudził bo po robocie wracałem naprawdę zmęczony i bym za daleko zajechał
Odpisz
24 października 2022, 14:20
@Lemeowur: zależy, mnie nigdy nie budził, może to też zależy od tego czym jedziesz np. PKP intercity czy PKP polregio itp.
Odpisz
Edytowano - 24 października 2022, 14:45
@Rey_Palpatine: w Intercity cię budzą 100%
Może też jak poznają, że jesteś regularnym pasażerem z biletem, to nie będą zawracać dupy jak śpisz
Odpisz
24 października 2022, 15:02
@Lemeowur: może
Odpisz
23 października 2022, 13:46
Dlatego bilety się kupuje od kanara
Odpisz
23 października 2022, 21:19
@JaJestemZWami: nie wiem czy za 200zł się opłaca
Odpisz
23 października 2022, 22:40
@Adix174: zależy czym jedziesz, w dolnośląskich dopłaca sieę 8zł a zawsze można np. sfinalizować zapłatę za bilet chwilę przed sprawdzeniem w aplikacji
Odpisz
23 października 2022, 23:55
@QWERTIOX: w polregio też się 8 zł dopłaca
Odpisz
24 października 2022, 06:44
@AlPoziomka: dopłata jest naliczana jeśli jedziesz ze stacji na której jest czynna kasa biletowa. U mnie w mieście zlikwidowali i w pociągu płacisz tyle samo co było w kasie.
Odpisz
24 października 2022, 13:08
@Adix174: ja kupowałem tonie doplacalem wgl
Odpisz
24 października 2022, 07:30
Żeby nie trzeba było męczyć się z biletami to po prostu skseruj założ maseczkę (Żeby nikt nie rozpoznał) a potem udawaj że się źle czujesz
Odpisz
24 października 2022, 02:08
czy po wysraniu się można zwrócić to do sklepu?
Odpisz
24 października 2022, 00:47
Intercity pozwana na zwrot biletów do 5 minut orzed odjazdem, więc nie
Odpisz