Tylko raz widziałem taką moc
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Deal życia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2022, 09:18
No i są jeszcz ci co oszukują kulkami analnymi
Odpisz
8 listopada 2022, 20:49
@Komutor: Podpowiadał ruchy kodem morse'a?
Odpisz
Edytowano - 24 października 2022, 13:09
Nie mam dziadka ale mam tatę który ma lat 65
Odpisz
24 października 2022, 22:07
@Hermrona: to ile masz lat. A jak nie chcesz odpowiedzieć to powiedz ile lat miał twój tata kiedy się urodził
Odpisz
24 października 2022, 22:17
@pawelec323232e2: Możesz mi nie wierzyć ale mam 4 starszych braci i jedną starszą siostrę , a ja jestem najmłodsza z rodzeństwa
Odpisz
25 października 2022, 07:23
@Hermrona: wow to twój tata ma sprawne... Nieważne
Odpisz
24 października 2022, 14:58
Tymczasem gość który w połowie wygrywał z Ojcem Mateuszem:
Odpisz
24 października 2022, 12:32
Ja pokonałem wujka w szachy w 24 ruchy czarnymi.
Odpisz
24 października 2022, 13:06
@Jestem_fajny: Wujek to nie dziadek, nie liczy się
Odpisz
24 października 2022, 10:53
Raz mojego tatę postwiłem w konkretnej sytuacji pod ścianą jak graliśmy. Wyraził swoje zaskoczenie, bo sam kiedyś dużo grał z braćmi, a i potem dostał się kilka razy na poważniejsze zawody. W kluczowym momencie przerwaliśmy, a potem trochę odsałem walkę. Na swoją obronę przyznam, że wszystko robiłem na czuja, bo nie mam aż takiego talentu do szachów
Odpisz
24 października 2022, 09:43
ja raz wygrałem z dziadkiem
Odpisz
23 października 2022, 18:49
Z dziadkiem łatwo wygrać
Zawsze fory daje. Mój nawet jak młodszy byłem to dla mnie zasady uprościł, bym sobie dał radę
Odpisz
24 października 2022, 09:02
@CupOfWater: Chyba że to mój, który nigdy nie daje forów nikomu. Graliśmy do skutku. Jedna moja przegrana, druga trzecia,kolejna, i td. Któregoś dnia go pokonałam XD
Odpisz
Edytowano - 24 października 2022, 08:48
Pół english half polski
Odpisz
24 października 2022, 08:39
Ten dziadek to może jakiś austriacki strateg
Odpisz
23 października 2022, 22:47
Ja niestety nigdy nie miałem okazji zagrać z moimi.
Odpisz
23 października 2022, 18:49
To w ogóle możliwe?
Odpisz