Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2022, 22:41
Tak, na keyboard'dzie
Odpisz
26 października 2022, 19:32
Wiadomo, co lepsze
Odpisz
26 października 2022, 12:49
Tak, na nerwach
Odpisz
26 października 2022, 16:53
@Crln_7: Gnojek mi żart podwalił
Odpisz
26 października 2022, 16:10
Na komputerze
Odpisz
26 października 2022, 13:15
Osobiście lubię grać na organach, szczególnie nadaje się do tego nerka
Odpisz
26 października 2022, 15:46
@szyszkiwczajniku: Struny gitary vs gitary basowej😍
Odpisz
26 października 2022, 13:42
Prawda
Odpisz
26 października 2022, 13:18
Gram na fortepianie i saksofonie
Odpisz
26 października 2022, 12:30
Gram na fortepianie
Odpisz
26 października 2022, 12:04
co do tytułu-tak gram na Okarynie
Odpisz