Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 października 2022, 08:49
Oba. Słyszałam wersję, że pis to uje, ale dają kasę, więc lepsze niż po. A wszystkie partie, które nie należą do pisu, to tak naprawdę po
Tak słyszałam ^
Odpisz
29 października 2022, 14:36
Najłatwiej? Gdzie? Kiedy?
Odpisz
27 października 2022, 13:32
Mają najłatwiej... spie....ić z tego kraju.
Odpisz
29 października 2022, 12:53
@Smuteczek: Dokładnie
Odpisz
29 października 2022, 14:21
@Smuteczek: czynność zalecana przez ONZ
Odpisz
Edytowano - 29 października 2022, 12:55
W czym najłatwiej? W szukaniu powodu do zabicia się? A może emeryturkę? A może jeszcze? Za co mam walony dom utrzymać? nie mam czym palić! Nie stać mnie na produkty spożywcze, na które mnie było stać gdy byłem bezrobotny.
Odpisz