Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ronan

28 grudnia 2022, 16:05

On jest przepyszny i wymaga tylko trzech składników
Mogę dac przepis

Avatar rozwalgo

29 października 2022, 21:05

Ciekawe czy są Japończycy, którzy się podniecają bigosem i pierogami

Avatar
getstickbuggedlol

29 października 2022, 21:06

@rozwalgo: Obstawiam, że tak.

Avatar msgm47

29 października 2022, 21:06

@rozwalgo: Nie, bo sraczki dostaną

Avatar
Necrom

29 października 2022, 21:11

@rozwalgo: Na pewno jarają się Motzartem.

Avatar kiep0

2 listopada 2022, 11:01

@rozwalgo: Nie ma, polska kuchnia to gówno

Avatar Bonnie0_4

1 listopada 2022, 19:39

Zawsze chciałem nazwać konia sernikiem. "Nazwę cie sernik, bo uwielbiam serniki"

Avatar TheGreatcat

1 listopada 2022, 09:26

Każdy sernik jest dobry, w słodyczach nie ma rasizmu

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 listopada 2022, 10:34

@TheGreatcat: chyba, że ma rodzynki

Avatar warmar

1 listopada 2022, 11:51

Avatar Hiholatek

1 listopada 2022, 18:21

@TheGreatcat: ale jak mówię że uwielbiam chałwę i marcepan to nagle każdemu odpi*rd*la ;(

Avatar Komutor

1 listopada 2022, 13:24

Wygląda gładziej

Avatar Sirius830

1 listopada 2022, 12:41

Avatar warmar

1 listopada 2022, 11:50

Avatar teoneo

1 listopada 2022, 10:15

Jadłem to kiedyś ale nazwy nie znałem, powiem że mi bardziej smakuje od tradycyjnego

Avatar Jadeja

1 listopada 2022, 09:14

Jedno i to samo

Avatar
ddawdad

29 października 2022, 21:26

Czym się różnią w sumie?

Avatar toster77

29 października 2022, 21:44

tym że nie ma spodu, po prostu sama ta serowa pianka

Avatar
Psycholl

29 października 2022, 22:09

Ten japoński jest chyba wsadzany do formy z wrzątkiem

Avatar Szymo313

1 listopada 2022, 09:02

kilkoma rzeczami, japoński używa serka philadelphia, nie ma spodu, pieczony w kąpieli wodnej, więcej białek i żółtek (przepis, który znalazłem mówił o sześciu) i podobno bardziej puszysty. Weź sam w sumie sprawdź jak smakuje, masz przepisa: https://aniagotuje.pl/przepis/sernik-japonski

Avatar ArikaLightCrystal

1 listopada 2022, 08:49

Aaa puszysta chmurka aaaaah jakie to pyszne

Avatar Geraltzriviv

1 listopada 2022, 08:19

Nasz lepszy

Avatar Miszke

1 listopada 2022, 08:02

Robiłam go kiedyś, jest taki delikatny, ale nie jadłam bo nie lubię sernika

Avatar Gary_

30 października 2022, 07:55

Wygląd wyglądem, ale czy smak podobny?

Avatar Sunrise711

31 października 2022, 11:23

@Gary_: nope

Avatar Gary_

31 października 2022, 11:34

@Sunrise711: No to jest powód na reakcję taką, jeśli jeden jest taki sobie a drugi jest lepszy

Avatar AlPoziomka

29 października 2022, 21:04

Sernik Lintu lepszy

Avatar Lintu

30 października 2022, 07:12

Avatar AlPoziomka

30 października 2022, 11:14

@Lintu: ❤️

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bright32
Dodane przez: Bright32

Frustrujące

Młodzi gniewni

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

Niegrzeczny Oskarek

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka