Hans, dawaj miotacz ognia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2022, 16:03
To wygląda jak legendarny MEGAWONSZ9
Odpisz
31 października 2022, 13:14
Wężonowie są wśród nas
Odpisz
2 listopada 2022, 08:33
@Oliwier256: Kurka uprzedziłeś. Ja jestem Kaiem, ty wybieraj, którym ninja chcesz być
Odpisz
2 listopada 2022, 08:32
Ej chłopaki
chłopaki, tu został jeszcze jeden
jeszcze jeden wężon
Odpisz
31 października 2022, 13:32
może jestem głupia i nie widzę czegoś oczywistego, ale jak się w tym chodzi?
Odpisz
31 października 2022, 13:41
@brzydkafrytka: o jakość kostiumu
Odpisz
31 października 2022, 13:44
@ptasznik5: chyba nie zrozumiałeś/łaś mojego pytania albo ja nie zrozumiałam odpowiedzi, pytałam w jaki sposób mogłoby się chodzić w takim kostiumie (jeśli byłby prawdziwy, bo nie jestem pewna czy jest)
Odpisz
31 października 2022, 13:47
@brzydkafrytka: aa dobra to ja nie zrozumiałem xd
no opcje są dwie albo obecnie dziewczynka siedzi po turecku i ma normalnie nogi wolne tylko zasłonięte albo...no nie pochodzi zbytnio
Odpisz
31 października 2022, 13:48
@brzydkafrytka: myślę że normalnie się chodzi tylko dziewczyna do zdjęcia usiadła i zawinęła ogon wokół nóg dla fajnego efektu
Odpisz
31 października 2022, 13:49
@Veeebs: dzięki, w takim razie ten kostium wygląda dobrze tylko na zdjęciu a już podczas normalnego chodzenia wygląda ...jowo (tak mi się wydaje)
Odpisz
31 października 2022, 19:10
@brzydkafrytka: Jest też opcja, że ten ogon się tak jakby "rozciąga", jeśli wiesz o co mi chodzi xd
Odpisz
31 października 2022, 19:11
@Letycja: no jest, ale wydaje mi się, że po pierwsze było by to w ...j niewygodne, a po drugie też nie wyglądałoby zbyt dobrze
Odpisz
1 listopada 2022, 06:04
@ptasznik5: to młody Orochimaru
Odpisz
31 października 2022, 22:21
Moje pierwsze skojarzenie po zobaczeniu zdjecia i nie przeczytaniu opisu to:
Hah pewnie jakiś mem o jaszczurach rządzących światem xD
Odpisz
31 października 2022, 13:06
Hm... Przypomina mi on kogoś z piekła...
Odpisz
31 października 2022, 22:14
Ona. To jej córka.
Odpisz
31 października 2022, 19:51
No nie powiem jakbym szedł wieczorem i takie coś np. siedziało na trawniku to bym się zesrał
Odpisz