Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VernonRoche

4 listopada 2022, 16:03

To wygląda jak legendarny MEGAWONSZ9

Avatar Oliwier256

31 października 2022, 13:14

Wężonowie są wśród nas

Avatar IkarAviator

2 listopada 2022, 08:33

@Oliwier256: Kurka uprzedziłeś. Ja jestem Kaiem, ty wybieraj, którym ninja chcesz być

Avatar IkarAviator

2 listopada 2022, 08:32

Ej chłopaki
chłopaki, tu został jeszcze jeden
jeszcze jeden wężon

Avatar brzydkafrytka

31 października 2022, 13:32

może jestem głupia i nie widzę czegoś oczywistego, ale jak się w tym chodzi?

Avatar ptasznik5

31 października 2022, 13:41

@brzydkafrytka: o jakość kostiumu

Avatar brzydkafrytka

31 października 2022, 13:44

@ptasznik5: chyba nie zrozumiałeś/łaś mojego pytania albo ja nie zrozumiałam odpowiedzi, pytałam w jaki sposób mogłoby się chodzić w takim kostiumie (jeśli byłby prawdziwy, bo nie jestem pewna czy jest)

Avatar ptasznik5

31 października 2022, 13:47

@brzydkafrytka: aa dobra to ja nie zrozumiałem xd

no opcje są dwie albo obecnie dziewczynka siedzi po turecku i ma normalnie nogi wolne tylko zasłonięte albo...no nie pochodzi zbytnio

Avatar Veeebs

31 października 2022, 13:48

@brzydkafrytka: myślę że normalnie się chodzi tylko dziewczyna do zdjęcia usiadła i zawinęła ogon wokół nóg dla fajnego efektu

Avatar brzydkafrytka

31 października 2022, 13:49

@Veeebs: dzięki, w takim razie ten kostium wygląda dobrze tylko na zdjęciu a już podczas normalnego chodzenia wygląda ...jowo (tak mi się wydaje)

Avatar Letycja

31 października 2022, 19:10

@brzydkafrytka: Jest też opcja, że ten ogon się tak jakby "rozciąga", jeśli wiesz o co mi chodzi xd

Avatar brzydkafrytka

31 października 2022, 19:11

@Letycja: no jest, ale wydaje mi się, że po pierwsze było by to w ...j niewygodne, a po drugie też nie wyglądałoby zbyt dobrze

Avatar
The_Crashendo

1 listopada 2022, 06:04

@ptasznik5: to młody Orochimaru

Avatar Eest_

31 października 2022, 22:21

Moje pierwsze skojarzenie po zobaczeniu zdjecia i nie przeczytaniu opisu to:
Hah pewnie jakiś mem o jaszczurach rządzących światem xD

Avatar
Uldren_Sov

31 października 2022, 13:06

Hm... Przypomina mi on kogoś z piekła...

Avatar werenspawel

31 października 2022, 22:14

Ona. To jej córka.

Avatar DiabVCH

31 października 2022, 19:51

No nie powiem jakbym szedł wieczorem i takie coś np. siedziało na trawniku to bym się zesrał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka