Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2025, 09:28
Przez grzeczność
Nie zaprzecza
Odpisz
26 października 2024, 13:07
Nie lol, wczoraj umarłem
Odpisz
19 maja 2014, 16:20
Ale ja szedłem do toalety...
Odpisz
19 maja 2014, 16:34
a ja jestem martwy xd
Odpisz
19 maja 2014, 17:24
@jacek1s: Kanapki nie umierają NIE KŁAM
Odpisz
19 maja 2014, 18:44
a widziałeś żywe kanapki ?
Odpisz
19 maja 2014, 19:01
@jacek1s: widziałem sushi liczy się?
Odpisz
19 maja 2014, 19:04
@coloman: nie
Odpisz
19 maja 2014, 19:54
@jacek1s: :(
Odpisz
19 maja 2014, 20:54
@coloman: nie smutaj bo cie przytule :C
Odpisz
19 maja 2014, 23:06
@jacek1s: a mogą cię przytulić moje zęby?
Odpisz
20 maja 2014, 07:24
@coloman: tul <3
Odpisz
20 maja 2014, 13:00
@jacek1s: *gryzie, ehem "przytula zębami" kanapkę
Odpisz
20 maja 2014, 13:55
@jacek1s: Widziałem :D To mój kumpel, pomógł mi ocalić świat przed inwazją bułek
Odpisz
22 maja 2014, 14:07
@coloman: Ale, ale ptaki nie mają zębów ;-;
Odpisz
22 maja 2014, 14:23
@renamon: słyszałeś/łaś o czymś takim jak sztuczna szczęka?
Odpisz
22 maja 2014, 15:02
@coloman: Tak ,ale nie o takiej dla ptaków :p (łaś)
Odpisz
22 maja 2014, 17:44
@renamon: no widzisz? jakich to ludzie rzeczy nie wymyślą
Odpisz
23 maja 2014, 16:26
@coloman: Ludzie wymyślili sztuczne zęby dla ptaków!? To dobrze, że urzęduję nadal w Cyfrowym Świecie, a nie tu DX
Odpisz
23 maja 2014, 17:55
@renamon: jeszcze(BUHAHAHAHA)
Odpisz
23 maja 2014, 20:25
@coloman: C, co masz na myśli!? D:
Odpisz
23 maja 2014, 21:30
@renamon: bo to w cale nie jest tak że koty tylko teoretycznie rządzą internetem a nad nimi stoją wyżej postawione istoty
Odpisz
23 maja 2014, 21:44
@coloman: Może zakończmy tę dyskusję, bo nie wiem gdzie ona nas zaprowadzi... ._.
Odpisz
24 maja 2014, 09:48
@renamon: ale ja lubię takie dziwne rozmowy
Odpisz
24 maja 2014, 23:29
@coloman: Ja też, tylko już nie mam pomysłów co Ci odpowiedzieć, więc : wygrałeś XD
Odpisz
25 maja 2014, 09:52
@renamon: jeeeeej :D
Odpisz
25 maja 2014, 12:45
@coloman: A dokładniej to wygrałeś wiadro internetów. :3
Odpisz
25 maja 2014, 16:21
@renamon: ale mam już 3 !! co mam z nim zrobić?
Odpisz
25 maja 2014, 21:41
@coloman: Eeee... użyć, wypić, zjeść, co tam chcesz....
Odpisz
25 maja 2014, 22:13
@renamon: ale nie jestem głodny i nie chce mi się pić -_-
Odpisz
25 maja 2014, 23:26
@coloman: To zrób co tam chcesz.
Odpisz
26 maja 2014, 14:33
@renamon: to sprzedam na allegro
Odpisz
26 maja 2014, 14:37
@coloman: Ale uprzedzam, że ja nie kupię :P
Odpisz
26 maja 2014, 15:00
@renamon: dlaczego? miałabyś 2 do kompletu
Odpisz
26 maja 2014, 15:20
@coloman: Zbieram co innego >:3
Odpisz
26 maja 2014, 16:49
@renamon: coooooooooooooooooooooooooo takiego?
Odpisz
26 maja 2014, 17:33
@coloman: Dusze...
Odpisz
26 maja 2014, 18:21
@renamon: O.o kto ci ją zabrał? Sauron? Szatan? Harry Potter?
Odpisz
26 maja 2014, 18:51
@coloman: Dusze innych głuptaku! (taki żart) Mam swoją, ale z każdą kolejną zebraną rosnę w siłę (naukowo mówi się na to dane pokonanego, ale ja wolę skrót myślowy-dusze) >:3
Odpisz
26 maja 2014, 20:59
@renamon: aaaaaaaaaaaaaaaaaaa tylko nie bierz mojej plose jestem do niej przywiązany
Odpisz
26 maja 2014, 21:46
@coloman: Ale ja ją mogę zabrać tylko jak cię pokonam i tylko w chwili tuż przed twoim odrodzeniem (jeśli jesteś digimonem oczywiście) ._. Jak nie jesteś digimonem to po prostu w chwili twojej śmierci. A więc jak ktoś cię nie zabije to się nie martw, zatrzymasz swą duszę JESZCZE na jakiś czas :3
Odpisz
27 maja 2014, 07:00
@renamon: najpierw musisz mnie pokonać a to ci tak łatwo nie pójdzie (BUHAHAHAHAHA)
Odpisz
27 maja 2014, 14:37
@coloman: Albo poczekam aż się zestarzejesz i będziesz słaby! >:D
Odpisz
27 maja 2014, 15:56
@renamon: a jeżeli się nie zestarzeje?
Odpisz
27 maja 2014, 16:30
@coloman: Każdy oprócz Asha pokemonów i digimonów się starzeje :p
Odpisz
27 maja 2014, 17:03
@renamon: ale ja jestem nieśmiertelnym ptakiem
Odpisz
27 maja 2014, 20:55
@coloman: Uważaj, bo Ci uwierzę...
Odpisz
28 maja 2014, 14:56
@renamon: żoden nie wierzył i każdy zginął
Odpisz
28 maja 2014, 15:08
@coloman: Ja jestem inna... >:3
Odpisz
28 maja 2014, 15:09
@renamon: ale ty też nie wierzyłaś
Odpisz
28 maja 2014, 15:53
@coloman: Skoro żaden nie wierzył i każdy zginął to znaczy, że jak ja żyję to Ty nie wierzysz, a to znaczy, że wierzysz, że zginiesz, a to jest równoznaczne z Twoją śmiercią >:3
Odpisz
28 maja 2014, 17:05
@renamon: musiałem preczytać 3 razy żeby zrozumieć :D
Odpisz
28 maja 2014, 18:15
@coloman: O to chodziło! >:D
Odpisz
28 maja 2014, 21:54
@renamon: twój niecny plan zadziałał -_- (damm it! dałeś się nabrać na taką marną sztuczkę)
Odpisz
29 maja 2014, 15:03
@coloman: Cóż, nawet mój opis mówi, że jestem bardzo inteligentna jak na poziom digimona dziecka >:3
Odpisz
29 maja 2014, 15:14
@renamon: nie czytam opisów (a powinieneś)
Odpisz
29 maja 2014, 15:22
@coloman: Ale masz prawa nie znać, bo to nie jest w opisie mojego konta, tylko całego gatunku XD Jak chcesz się dowiedzieć więcej o moim gatunku to wejdź na digimon universe wiki i wpisz moją nazwę gatunkową (mój nick).
Odpisz
29 maja 2014, 16:06
@renamon: to w nawiasie też? (oczywiście że nie idioto!)
Odpisz
29 maja 2014, 16:31
@coloman: Eeee... ty masz rozdwojenie jaźni? O_o
Odpisz
29 maja 2014, 16:40
@renamon: nie??? (TAK. ZABIJ JĄ BO MNIE ODKRYŁA!!!)
Odpisz
29 maja 2014, 16:49
@coloman: -Będzie mnie ciężko zabić, ostrzegam... Potrafię ewoluować kiedy tylko chcę, a jest to bardzo przydatne w walce :3
-Ona też ma tak jakby rozdwojenie jaźni bo pozwoliła mi pisać razem komenty, bo mi się nie chciało zakładać konta
-Ty kłamco, mówiłaś, że nie możesz!
-... ups?
*odgłosy dawania z liścia i z półobrotu*
Odpisz
29 maja 2014, 18:13
@renamon: liść z półobrotu? lubię ją! (a ja się boję) [och zamknijcie się!!]
Odpisz
29 maja 2014, 21:12
@coloman: Ale to JA dałam JEJ z liścia ._. (i kopniaka z półobrotu, myślałam, że się domyślisz...)
Odpisz
30 maja 2014, 14:06
@renamon: mówiłem wam że to tak ale nie po co mi wierzyć co?? (dobra spokojnie stary) ona też tak mówi tak? tak! widzicie?!
EHEM w tym momencie chciałbym przeprosić za moje schizy chłopcy [(przepraszamy)]
Odpisz
30 maja 2014, 14:33
@coloman: - Wybaczam :3
*podnosi się z podłogi i próbuje coś powiedzieć*
-Leżeć niedobry ludziu! *odgłosy związywania liną* No to ten... Co ja to chciałam... A tak, wybaczam też wam za nią :3
Odpisz
30 maja 2014, 14:34
@renamon: wybaczasz nam za nią?
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2014, 14:36
@coloman: -Yhm :3
- Bo się obrażę i nie będę tworzyć z tobą komentarzy! Rozwiąż mnie!
-Ok, ok... *rozwiązuje i knebluje nieudolnie* Lepiej?
-Pfefnie, fe nje!
Odpisz
30 maja 2014, 14:43
@renamon: pomóc ci z kneblowaniem?
Odpisz
30 maja 2014, 14:47
@coloman: -Niby bym chciała, ale... Fajnie się z tym bawi pisząc wspólne komentarze, zresztą już mi przeszło :3
-Tfo mosze mnje rofknepluj?
-Ale ja tak fajnie się bawię... :< No dobrze, ale ty ciągniesz tą rozmowę dalej *rozkneblowywuje i idzie sobie*
-No więc, skoro nie ma tu renamon, to co chcesz wiedzieć o digimonach? (w gadaniu o tym jestem najlepsza, więc możesz walić śmiało każde pytanie XD)
Odpisz
30 maja 2014, 14:48
@renamon: kieeeeeeeeeeeeedy wróci renamon?
Odpisz
30 maja 2014, 14:50
@coloman: Nie wiem, poszła z Tobą rozmawiać w alternatywnej rzeczywistości ¯\(°_o)/¯ (drugi obrazek)
Odpisz
30 maja 2014, 14:51
@renamon: szkoda. a może ty mi powiesz coś o sobie?
Odpisz
30 maja 2014, 14:56
@coloman: Jestem człowiekiem! :D Bardzo lubię rysować, dobrze idzie mi rysowanie renamon, a do tego znam jej historię z przeszłości i mam zamiar to publikować jako komiks! *szatański śmiech* Jestem digimonofagiem (ale za to nie lubię pokemonów co mnie dziwi bo większość fanów digimonów lubi obydwie serie). To prawda, nie chce mi się zakładać tu konta, wolę gadać z nią bo jest fajniej. :3 A ty, może opowiesz o sobie coś więcej?
Odpisz
30 maja 2014, 15:00
@renamon: lubie słuchać muzyki (głównie rap), oglądać anime, irytować znajomych i grać w horrory
Odpisz
30 maja 2014, 18:00
@coloman: Więc kilka rzeczy nas łączy : irytowanie znajomych oczywiście na pierwszym miejscu :3 , anime (ale tylko Digimon jak na razie) no i muzyka (chociaż ja nie rap). Jak ty grasz w horrory skrzydłami? O_o
Odpisz
30 maja 2014, 18:04
@renamon: *szponami, tylko mam problem bo w tym roku musiałem kupić 15 klawiaturę bo mam klawisze przedziurawione
Odpisz
31 maja 2014, 14:35
@coloman: A może spróbuj kupić sobie taką miękką?
Odpisz
31 maja 2014, 16:17
@renamon: a wiesz że to dobry pomysł? zaraz sprawdzę na allegro, ale wątpię by to pomogło, już prędzej by mi pomogła laserowa
Odpisz
31 maja 2014, 16:18
@coloman: Spróbuj, jak chcesz mogę Ci pożyczyć digidolary. :) (nie, nie zwinęłam renamon, mam swoje)
Odpisz
31 maja 2014, 16:22
@renamon: sądzę że w świecie ludzi nie wiele da się za nie kupić :(
Odpisz
31 maja 2014, 16:33
@coloman: Zawsze mogę pójść do Cyfrowego Świata, może tam mają :)
Odpisz
31 maja 2014, 16:35
@renamon: byłbym dźwięczny gdybyś sprawdziła, podczas gdy ja będę pracował dla Don Corleone
Odpisz
31 maja 2014, 16:36
@coloman: A kto to? O_o
Odpisz
31 maja 2014, 16:40
@renamon: nie widziałaś "Ojca Chrzestnego"?
Odpisz
31 maja 2014, 16:45
@coloman: Nope.
Odpisz
31 maja 2014, 16:48
@renamon: -_- kolejny nienormalny. JAK MOŻNA TEGO NIE OGLĄDAĆ?? powiedz mi gdzie mieszkasz zaraz do ciebie przylecę i obejrzymy -_- jak można tego nie oglądać?
Odpisz
1 czerwca 2014, 13:19
@coloman: Żeby do mnie przylecieć musiałbyś przejść przez portal... Sądzę, że dla zwierząt to raczej niemożliwe...
Odpisz
1 czerwca 2014, 21:40
@renamon: nie znasz się! powiedz gdzie jest ten portal i przylecę
Odpisz
2 czerwca 2014, 18:21
@coloman: Chodzi o to, że ten portal otwiera się losowo, więc nikt nie wie gdzie ani kiedy ¯\(°_o)/¯
Odpisz
2 czerwca 2014, 20:49
@renamon: opracuje urządzenie do wykrywania gdzie się pojawi ten portal!
Odpisz
4 czerwca 2014, 19:13
@coloman: To pracuj, bo mnie tu wciągnęło przypadkiem i nie mam zamiaru wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2014, 19:22
@renamon: dlaczego?? (i jak się tę minkę robi)
Odpisz
19 czerwca 2014, 13:44
@coloman: Jest tu bardzo fajnie! Brak zasad, nie muszę pracować i teraz odnalazłam się w tych cyfrowych realiach. A co najważniejsze : mam dostęp do internetu non stop (cóż, tak naprawdę to znajduję się w internecie...) i w każdym zdarzeniu, grze uczestniczę tak jakby... osobiście... Musiałbyś się tu dostać żeby to zrozumieć. A minkę się kopiuje :v
Odpisz
19 czerwca 2014, 13:55
@renamon: skoro minkę się kopiuje to kto ją zrobił?
Odpisz
19 czerwca 2014, 15:45
@coloman: A co ja jestem, jasnowidz? ¯\(°_o)/¯
Odpisz
19 czerwca 2014, 20:34
@renamon: i kolejna dziwna minka -_-
Odpisz
19 czerwca 2014, 22:31
@coloman: Twoja też -,-
Odpisz
20 czerwca 2014, 11:59
@renamon: moja dziwna?? moja jest normalna! to twoje są dziwne!
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:55
@coloman: Nie to Twoje są dziwne!!!111!!1oneoneone
Odpisz
24 czerwca 2014, 11:00
@renamon: myślałem dobre 10 minut i nadal nie wiem co odpisać
Odpisz
24 czerwca 2014, 15:53
@coloman: Możemy zawsze zakończyć tę dyskusję i wstawić obrazek o rekordowo długim dialogu na jeja :3
Odpisz
24 czerwca 2014, 19:02
@renamon: lub można też wymyślić nowy temat... i zrobić jeszcze dłuższy komentarz!
Odpisz
24 czerwca 2014, 20:55
@coloman: To dawaj.
Odpisz
25 czerwca 2014, 12:19
@renamon: ale nie wiem co napisać :(
Odpisz
26 czerwca 2014, 11:33
@coloman: Ale właśnie coś napisałeś :)
Odpisz
26 czerwca 2014, 11:37
@renamon: ale z tego nie da się zrobić tematu na dłuższą rozmowę
Odpisz
26 czerwca 2014, 14:37
@coloman: Założymy się? >:]
Odpisz
26 czerwca 2014, 18:15
@renamon: o ile?
Odpisz
28 czerwca 2014, 15:27
@coloman: A ile masz przy sobie? Ja 20 digidolców.
Odpisz
28 czerwca 2014, 15:42
@renamon: ja jestem spłukany, ale mogę zrobić ci coś do jedzenia ^^
Odpisz
30 czerwca 2014, 14:04
@coloman: Eee... Ok. Może być, no nie wiem, spaghetti? :3
Odpisz
30 czerwca 2014, 20:09
@renamon: Może być! lubię spaghetti :D, a ty?
Odpisz
1 lipca 2014, 12:57
@coloman: Nom, ja też :D
Odpisz
1 lipca 2014, 13:52
@renamon: to mogę ci zrobić spaghetti, kiedy?
Odpisz
28 lipca 2014, 18:16
@coloman: Meh, tak za miesiąc, jak znowu wejdę na jeja.
Odpisz
28 lipca 2014, 19:46
@renamon: albo zrobię ci spaghetti i wyślę mailem :D
Odpisz
30 lipca 2014, 18:23
@coloman: Dobra, ale lepiej jak byś wysłał Cyfrową Pocztą (taki mail, tyle że dojdzie do mnie w w nienaruszonej formie do cyfrowego świata). Lub jak chcesz możesz się włamać do DATS i wysłać spaghetti z ich centrum dowodzenia...
Odpisz
30 lipca 2014, 19:39
@renamon: wolę się włamać widziałem let's play z Watch Dogs, więc wiem jak się hakuje
Odpisz
31 lipca 2014, 12:24
@coloman: Ok, ale wiedz, że u nich w bazie czekają Digimony (chole%*i zdrajcy), które mogą Cię dorwać. :|
Odpisz
31 lipca 2014, 12:38
@renamon: phi! digimony przeciwko MNIE? wiesz kto zrobił armaggedon? digimony to dla mnie nic
Odpisz
4 sierpnia 2014, 09:22
@coloman: Oooj... Nie obrażaj nas... ಠ,ಠ
Odpisz
4 sierpnia 2014, 10:20
@renamon: czyli jesteście, AŻ tak potężne?
Odpisz
18 września 2014, 16:56
@coloman: -Tak, aż TAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-*szepcze*Może i tak, ale na pewno nie my dwie, bo ty, Renamon potrzebujesz do ostatecznej ewolucji człowieka :3
-Cicho, może on o tym nie wie!
Odpisz
19 września 2014, 14:11
@renamon: czyli masz swoją "drugą połówkę" tylko po to, żeby dzięki niej ewoluować?
Btw. jesteś jak Hiszpańska Inkwizycja: NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ RENAMON!
Odpisz
19 września 2014, 20:34
@coloman: - Żeby ewoluować w ostateczny renamon musi mieć ,,drugą połówkę" tyle, że ludzką... Ja się nie nadaję :/
-Przestań mi to wypominać ;-; (a tak btw. Jej, jestę hiszpanskę inkwyzycję!)
Odpisz
20 września 2014, 09:07
@renamon: a znasz osobę, która by się do tego nadawała?
Odpisz
21 września 2014, 20:27
@coloman: - To renamon musiałaby ją znaleźć i on/ona ją. Jak głosi starodawny cytat ,,Każdy Digimon ma przydzielonego partnera, ale nie każdemu jest dane go spotkać", czy coś takiego :|
Odpisz
22 września 2014, 14:22
@renamon: czyli kolejne pierdoły tak?
Odpisz
22 września 2014, 17:29
@coloman: - Raczej przeciwności losu :p
Odpisz
24 września 2014, 15:22
@renamon: na jedno wychodzi :D
Odpisz
27 września 2014, 18:51
@coloman:
-Aha. (wszystko właśnie zniszczyłam, huzzah!)
Odpisz
28 września 2014, 12:08
@renamon: huzzah?
Odpisz
28 września 2014, 12:51
@coloman: -To jest takie coś jak : Hurra!, Woohoo!
Odpisz
28 września 2014, 13:23
@renamon: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i kiedyś pisałaś, że wchodzisz raz na miesiąc, czy jakoś tak, co tu nagle taka zmiana? (nie żebym narzekał)
Odpisz
28 września 2014, 13:42
@coloman: Nie, nie chciało mi się i nadrabiałam zaległości w rysowaniu.
Odpisz
28 września 2014, 13:50
@renamon: a co rysujesz?
Odpisz
Edytowano - 28 września 2014, 14:02
@coloman: Obrazki ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a tak na serio to jak chcesz zobaczyć to mogę wysłać do mojej galerii na jeja)
EDIT : Już jeden dodałam.
Odpisz
28 września 2014, 14:07
@renamon: widziałem ją, ale myślałem, że coś więcej
Odpisz
28 września 2014, 14:11
@coloman: Ale co że coś więcej?
Odpisz
28 września 2014, 14:17
@renamon: inne obrazki czy cuś
Odpisz
28 września 2014, 16:26
@coloman: Który widziałeś bo teraz są 3?...
Odpisz
28 września 2014, 16:47
@renamon: najnowszego nie widziałem
Odpisz
28 września 2014, 16:48
@coloman: To ten możesz zobaczyć :3
Odpisz
28 września 2014, 17:14
@renamon: już zobaczyłem, będzie w kolorze?
Odpisz
26 października 2014, 16:24
@coloman: Jak mi się będzie chcieć. Ale na razie mam ważniejsze priorytety :/
Odpisz
26 października 2014, 16:57
@renamon: można wiedzieć jakie?
Odpisz
26 października 2014, 18:14
@coloman: Inne rysunki i malowanie figurek.
Odpisz
26 października 2014, 18:33
@renamon: figurek?
Odpisz
26 października 2014, 20:43
@coloman: Figurek.
Odpisz
27 października 2014, 14:11
@renamon: takich z Warhammera 40000?
Odpisz
30 października 2014, 16:25
@coloman: Nje, trochę większych i zwierząt.
Odpisz
31 października 2014, 15:20
@renamon: aaaa szkoda :c
Odpisz
1 listopada 2014, 18:09
@coloman: Dlaczego? :c
Odpisz
1 listopada 2014, 19:22
@renamon: bo znalazłbym osobę która się tym interesuje i ma figurki
Odpisz
1 listopada 2014, 19:27
@coloman: To przykro mi, ale ja wolę figurki zwierząt...
Odpisz
1 listopada 2014, 21:24
@renamon: jakoś przeżyje
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2014, 19:03
@coloman: A ja już miałam nadzieję że nie... :c Swoją drogą wczoraj oglądałam film o tobie ^-^
Odpisz
2 listopada 2014, 19:53
@renamon: gdzie?
Odpisz
2 listopada 2014, 20:13
@coloman: W telewizji -.-
Odpisz
3 listopada 2014, 14:33
@renamon: na jakim kanale?
Odpisz
3 grudnia 2014, 12:47
@coloman: W: Chyba tvn...
Odpisz
3 grudnia 2014, 14:35
@renamon: i teraz o czym była poprzednia wypowiedź?
Odpisz
3 grudnia 2014, 15:05
@coloman: O filmie o tobie X3
Odpisz
3 grudnia 2014, 15:54
@renamon: hem, dowiedziałaś się czegoś ciekawego o mnie?
Odpisz
3 grudnia 2014, 18:39
@coloman: W: Że pomagasz jakiemuś zmartwychwstałemu, umalowanemu zjebowi mordować ludzi. :3 (namierzasz ich)
Odpisz
3 grudnia 2014, 19:50
@renamon: CO??
Odpisz
4 grudnia 2014, 11:43
@coloman: W: Filmu nie kłamią drogi kruczku. Ciekawych rzeczy ja się to o Tobie dowiaduję... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 grudnia 2014, 14:42
@renamon: jestem zawstydzony
Odpisz
4 grudnia 2014, 16:46
@coloman: W: Cieszy mnie twa odpowiedź
Odpisz
4 grudnia 2014, 17:15
@renamon: cieszy cię moje cierpienie?
Odpisz
5 grudnia 2014, 12:32
@coloman: W: Cieszy mnie jeśli Ci się tak wydaje
Odpisz
5 grudnia 2014, 13:05
@renamon: to dziwnie brzmi -_-, i dlaczego piszesz W:?
Odpisz
5 grudnia 2014, 16:00
@coloman: W: Renamon postanowiła, że zmienimy oznaczenia bo przy samych myślnikach ciężko było się domyślić kto mówił. Tak więc R: jest jak mówi Renamon, a W: jak mówię ja. :3
Odpisz
5 grudnia 2014, 16:34
@renamon: ok,
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:12
@coloman: W: Ok.
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:30
@renamon: i co? temat się wyczerpał?
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2014, 19:05
@coloman: W: Tak :3 (teraz już możesz zrobić obrazek o najdłuższej dyskusji na jeja.pl) :3
Odpisz
5 grudnia 2014, 19:32
@renamon: ale ja chcę żeby była dłuższa, bo się znajdzie gimbus bez życia (np. ja) który zrobi dłuższą!
Odpisz
5 grudnia 2014, 20:00
@coloman: W: Pfff... To najwyżej będziemy kontynuować tą ;3
Odpisz
6 grudnia 2014, 09:31
@renamon: ale nie ma tematu!
Odpisz
7 grudnia 2014, 19:25
@coloman: W: Się pewnie znajdzie jak wstawimy o tym obrazek >:3
Odpisz
8 grudnia 2014, 14:30
@renamon: i co z tego?? jak teraz nie będzie o czym gadać?
Odpisz
8 grudnia 2014, 17:56
@coloman: W: TO ZROBISZ K**WA OBRAZEK!
Odpisz
9 grudnia 2014, 14:01
@renamon: NIE WIEM KU*WA!
Odpisz
9 grudnia 2014, 22:38
@coloman: W: MASZ ZROOOBIIIIIIIIIIIĆ!
Odpisz
10 grudnia 2014, 12:56
@renamon: dobra, bobra zrobię -_- (kiedyś...)
Odpisz
10 grudnia 2014, 15:37
@coloman: W: :c
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:33
@renamon: nje smutaj
Odpisz
12 grudnia 2014, 16:46
@renamon: a teraz napisz coś ciekawego na obrazek
Odpisz
23 stycznia 2015, 16:04
@coloman: -Otóż.... Heksylodenścen sześcianu :3
Odpisz
18 lipca 2015, 22:05
@renamon: Ludzie, co Wy tu robiliście? ._.
Odpisz
19 lipca 2015, 17:51
@hey12: W: O ku*wa... Myślałam, że nikt tego nie znajdzie ;-;
Odpisz
19 lipca 2015, 19:19
@renamon: Nie ogarniam, taka długa dyskusja ._.
Odpisz
19 lipca 2015, 22:15
@hey12: W: No przecież mówiłam, że rekord bijemy .____. A jakby co, to jest jeszcze jeden taki tasiemiec z dyskusją renamon i colomana.
Odpisz
19 lipca 2015, 22:31
@renamon: Daj linka :D
Odpisz
20 lipca 2015, 14:47
@hey12: W: Nie pamiętam obrazka ;-; Wiem tylko, że był o Putinie i Snow'ie (taki gość z Igrzysk Śmierci)
Odpisz
20 lipca 2015, 14:56
@renamon: W sumie to wolę nie widzieć :P Dobra, nie rozkręcajmy kolejnego tasiemca ._.
Odpisz
21 lipca 2015, 13:21
@hey12: W: :C
Odpisz
9 września 2017, 11:54
@renamon: do rekordu jeszcze daleko
Odpisz
6 listopada 2017, 13:47
@TheMJawesome: O nie, znowu znalezieni ;-; Nic tu nie widziałeś (i nie psuj mi marzeń)
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2017, 14:31
@renamon: ok
długo nie odpisywałeś(aś)
Odpisz
24 listopada 2017, 02:48
@TheMJawesome: Ja już tak mam, jestem też zajęta innymi sprawami :p
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2023, 08:20
@renamon: odkop rozmowy która trwała 3 lata
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2023, 11:14
@Mr0czny: W: Odkop rozmowy zakończonej 5 lat temu XD W sumie miło, fajnie powspominać.
Odpisz
27 marca 2023, 08:49
@renamon: ten odkop mnie przywołał randomowo na jeja po długim czasie bez zaglądania tutaj
Odpisz
27 marca 2023, 11:35
@hey12: W: Odkopy łączą ludzi ^^
Odpisz
26 grudnia 2015, 17:49
Za**biste
Odpisz
25 sierpnia 2015, 22:44
Tak, wiem. Ciężko było.
Odpisz
22 maja 2014, 13:13
Podlizywanie się użytkownikom jeja.pl, level 99999999
Odpisz
22 maja 2014, 16:03
yts ołwer najn tauzeeeenddd!!@$!
Odpisz
22 maja 2014, 14:52
Jak piknie. :3
Odpisz