U mnie spoko dzięki że pytasz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Tacy to pożyją
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2022, 16:11
Ale że na kapitalizmie korzystają tylko najbogatsi i wykorzystują wszystkich innych???? Niemożliwe
Odpisz
8 listopada 2022, 19:51
@Lemeowur: za cenę paliwa odpowiada państwowa firma więc fajny kapitalizm
Odpisz
8 listopada 2022, 20:39
@Lemeowur: Ale zaraz zaleje cie fala analfabetyzmu politycznego xD. Współczuje
Odpisz
10 listopada 2022, 18:00
@Lemeowur: Kapitalizm, to nawet nie jest on.
Odpisz
10 listopada 2022, 23:47
@Kawento: To nie jest prawdziwy kapitalizm!!!!1!
Odpisz
4 listopada 2022, 15:22
Kapitalizm robi kapitalizm???
Odpisz
10 listopada 2022, 18:00
Fajny to kapitalizm, gdzie państwowa firma ma praktycznie monopol, takie to mało kapitalistyczne.
Odpisz
8 listopada 2022, 16:24
Dolar nie sprzymierza się z Polakiem.
Odpisz
8 listopada 2022, 16:38
@bartton: dolar też trochę spadł, a jak już to się uatatkował, raczej w stronę powolnego spadania
Odpisz
8 listopada 2022, 17:13
@piotrkacz: widzę, że się nie zrozumieliśmy. Spróbuję jeszcze raz. *odchrząkuję* Dolar nie sprzymierza się z Polakiem.
Odpisz
9 listopada 2022, 10:54
@bartton: Ah, ja usłyszałem "Dolar nie przymierza się z polarem", ale jakoś nie leżało mi w kontekście.
Odpisz
9 listopada 2022, 18:29
@korobov: nie, rzeczywiście
Odpisz
9 listopada 2022, 17:07
Spoko, w UK też rośnie zamiast spadać.
Odpisz
8 listopada 2022, 17:27
I pewnie jak choć odrobinę wartość baryłki się podniesie (nawet nie do stanu z przed spadku), to natychmiast podniosą ceny benzyny.
Odpisz
4 listopada 2022, 14:37
Wnioski mogą być dwa, złotówka spada szybciej od ropy lub zostaliśmy wyc....ni przez dystrybutorów, może być też obydwa.
Odpisz
4 listopada 2022, 14:38
@TrueStoryGuy: raczej to drugie
Odpisz
4 listopada 2022, 15:07
@AlPoziomka: trzecie
Odpisz
8 listopada 2022, 16:36
@TrueStoryGuy: dolar też spada, więc tylko i wyłącznie 2
Odpisz
8 listopada 2022, 16:46
@piotrkacz: Spada, ale czy tak szybko jak złotówka? Jeszcze inflacja, która też ma z tym związek, można ją w ogóle porównywać do amerykańskiej? To nie jest pytanie retoryczne, sam nie wiem.
Odpisz
8 listopada 2022, 16:47
@TrueStoryGuy: właśnie cena dolara za złotówki spada, a to nas interesuje w kwestii ceny baryłki ropy
Odpisz
8 listopada 2022, 16:53
@piotrkacz: Czyli różnica walut się zmniejsza, ale co ma z tym wspólnego dolar? Kupujemy baryłki w dolarach? Przecież nie dostajemy ropy od ameryki o ile mi wiadomo, przynajmniej nie w głównej części.
Odpisz
8 listopada 2022, 17:02
@TrueStoryGuy: na światowej giełdzie ropa jest kupowana i sprzedawana w dolarach, z tego co słyszałem, to Obajtek mówił, że w dolarach jest kupowana (tak uzasadniał podniesione ceny na stacjach, to powinno się też odnosić do tego, że teraz niższe powinny być)
I nie musi być od USA, jest to pewne ustandaryzowanie cen baryłki na świecie i wszystkie przeliczenia jej ceny są na podstawie dolara
Odpisz
8 listopada 2022, 16:07
tu w egipcie na ten mile mocno słonce świeci
Odpisz
4 listopada 2022, 14:35
To trochę skomplikowane
Żeby komuś dać
Trzeba komuś zabrać
To jest trochę wynik nieumiejętnego zarządzania
Odpisz
4 listopada 2022, 14:31
Odpisz