Informatyka to moje trzecie ulubione hobby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Phi!
Ostry ten sędzia
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2022, 23:07
Najśmieszniejsze jest to że tacy ludzie istnieją.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2022, 13:28
@Leszy: dosłownie moja cioteczna babcia jakiś czas temu chciała żebym jej pomógł bo miała "problem techniczny" Bo nie potrafiła zamnąć/zmaksymalizować okna jakiejś przeglądarki chyba, bo okno przeglądarki było ustawione w taikim miejscu że wychodziło poza ekran. Mniej więcej tak jak tutaj na zdjęciu
Odpisz
10 listopada 2022, 19:05
linux based
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2022, 19:12
@Felix754: ubuntu konkretniej
Odpisz
11 listopada 2022, 13:50
hmmm wygląda mi to na ubuntu
Odpisz
11 listopada 2022, 14:02
wiem bo sam używan ubuntu
Odpisz
4 listopada 2022, 20:46
mem sprzed co najmniej kilku lat bo jeszcze windows 7
Odpisz
4 listopada 2022, 23:53
@AlPoziomka: no nie wiem ja i kilka osób z mojej klasy nadal używa.
Odpisz
5 listopada 2022, 00:17
@Litereallysheep1: Ale jak ma być do gier to gry już nie wychodzą na windows 7
Odpisz
5 listopada 2022, 00:22
@AlPoziomka: chodzą, właśnie z kuzynem valoranta trenujemy
A osobiście sytuacji nigdy takiej nie miałem że nie działało bo win za stary. Choć po części masz rację - najnowszego Pythona na win 7 nie uruchomisz, bo przestarzałe api. Jeszcze chwilę to pozipie ale niedługo apgrejd czeba będzie robić ... a szkoda
Odpisz
5 listopada 2022, 09:49
@AlPoziomka: takich esemesów też się od dawna nie używa
Odpisz
5 listopada 2022, 19:36
@Litereallysheep1: literalnietego typu czat jest w ...j starych memach
Odpisz
6 listopada 2022, 13:23
@JaJestemZWami: ale wciąż jest aktualny, niektórzy ludzie nadal nie potrafią ogarnąć najbardziej podstawowych funkcji komputerów
Odpisz
11 listopada 2022, 00:31
ale praktycznie żaden komunikator już tak nie wygląda
Odpisz
11 listopada 2022, 02:41
@piotrkacz: dla mnie to wygląda na sms
Odpisz
11 listopada 2022, 07:50
@JaJestemZWami: aplikację od sms-ów też można nazwać komunikatorem
Odpisz
11 listopada 2022, 12:59
@piotrkacz: a co jeśli powiem,.że nie można a za argument podam to, że ja nie pozwalam?
Odpisz
11 listopada 2022, 13:44
@JaJestemZWami: a ja powiem, że można, bo ja pozwalam
Odpisz
11 listopada 2022, 13:46
@piotrkacz:
Odpisz
4 listopada 2022, 20:41
Zaraz po spaniu i graniu
Odpisz