memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 listopada 2022, 14:48
Odpisz
5 listopada 2022, 22:00
Gdy dorobię się samochodu i ceny paliw spadną, to może zacznę tak robić.
9 listopada 2022, 16:05
@Kawento: to se kup samochód który mało pali np hybrydę czy coś
9 listopada 2022, 16:06
@Kawento: Albo porsche 918, pali 3,5 litra na 100 kilometrów
9 listopada 2022, 16:20
@AlPoziomka: Ale bryka super auto
9 listopada 2022, 16:40
@Kawento: Chociaż w sumie jeśli będzie cię stać na porsche 918 to nie będziesz kupował go tylko po to żeby mało palił
9 listopada 2022, 19:00
@AlPoziomka: Może kupię samochód z silnikiem wysokoprężnym, aby lać do baku przefiltrowany olej posmażalniczy otrzymywany bezpłatnie.
9 listopada 2022, 22:05
@Kawento: Ja pozbyłem się samochodu i czuję się znacznie lepiej
10 listopada 2022, 17:00
@Witciu: A ja chcę sobie ułatwić transport.
10 listopada 2022, 17:52
@Kawento: Nie jest łatwiej. Mając samochód jest tylko gorzej bo dochodzą inne kwestie. A tak, nie muszę się martwić
10 listopada 2022, 18:00
@Witciu: Dla mnie to dobry układ. Posiadając mieszkanie lub dom też dochodzą pewne obowiązki w związku z tym, ale to raczej lepsze niż mieszkanie pod mostem.
10 listopada 2022, 09:30
Wzór do naśladowania
9 listopada 2022, 21:27
Genialne
9 listopada 2022, 17:09
Czy ktoś wie jak nazywa się ta straszna emoji/emotka?
9 listopada 2022, 16:35
Ja wtedy robię zdjęcie tablic rejestracyjnych i pokazuje środkowy palec o ile zdążę
Edytowano - 9 listopada 2022, 16:06
Nope, ale pomysł godny i chwalebny, polać mu! :D
6 listopada 2022, 19:37
Ja
5 listopada 2022, 19:57
Edytowano - 5 listopada 2022, 20:20
@DorjanOllo: Ja też!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 listopada 2022, 14:48
Odpisz
5 listopada 2022, 22:00
Gdy dorobię się samochodu i ceny paliw spadną, to może zacznę tak robić.
Odpisz
9 listopada 2022, 16:05
@Kawento: to se kup samochód który mało pali np hybrydę czy coś
Odpisz
9 listopada 2022, 16:06
@Kawento: Albo porsche 918, pali 3,5 litra na 100 kilometrów
Odpisz
9 listopada 2022, 16:20
@AlPoziomka: Ale bryka super auto
Odpisz
9 listopada 2022, 16:40
@Kawento: Chociaż w sumie jeśli będzie cię stać na porsche 918 to nie będziesz kupował go tylko po to żeby mało palił
Odpisz
9 listopada 2022, 19:00
@AlPoziomka: Może kupię samochód z silnikiem wysokoprężnym, aby lać do baku przefiltrowany olej posmażalniczy otrzymywany bezpłatnie.
Odpisz
9 listopada 2022, 22:05
@Kawento: Ja pozbyłem się samochodu i czuję się znacznie lepiej
Odpisz
10 listopada 2022, 17:00
@Witciu: A ja chcę sobie ułatwić transport.
Odpisz
10 listopada 2022, 17:52
@Kawento: Nie jest łatwiej. Mając samochód jest tylko gorzej bo dochodzą inne kwestie. A tak, nie muszę się martwić
Odpisz
10 listopada 2022, 18:00
@Witciu: Dla mnie to dobry układ. Posiadając mieszkanie lub dom też dochodzą pewne obowiązki w związku z tym, ale to raczej lepsze niż mieszkanie pod mostem.
Odpisz
10 listopada 2022, 09:30
Wzór do naśladowania
Odpisz
9 listopada 2022, 21:27
Genialne
Odpisz
9 listopada 2022, 17:09
Czy ktoś wie jak nazywa się ta straszna emoji/emotka?
Odpisz
9 listopada 2022, 16:35
Ja wtedy robię zdjęcie tablic rejestracyjnych i pokazuje środkowy palec o ile zdążę
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2022, 16:06
Nope, ale pomysł godny i chwalebny, polać mu! :D
Odpisz
6 listopada 2022, 19:37
Ja
Odpisz
5 listopada 2022, 19:57
Ja
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2022, 20:20
@DorjanOllo: Ja też!
Odpisz