Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ziemniaczany_bohater

12 listopada 2022, 14:48

Avatar Kawento

5 listopada 2022, 22:00

Gdy dorobię się samochodu i ceny paliw spadną, to może zacznę tak robić.

Avatar AlPoziomka

9 listopada 2022, 16:05

@Kawento: to se kup samochód który mało pali np hybrydę czy coś

Avatar AlPoziomka

9 listopada 2022, 16:06

@Kawento: Albo porsche 918, pali 3,5 litra na 100 kilometrów

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2022, 16:20

@AlPoziomka: Ale bryka super auto

Avatar AlPoziomka

9 listopada 2022, 16:40

@Kawento: Chociaż w sumie jeśli będzie cię stać na porsche 918 to nie będziesz kupował go tylko po to żeby mało palił

Avatar Kawento

9 listopada 2022, 19:00

@AlPoziomka: Może kupię samochód z silnikiem wysokoprężnym, aby lać do baku przefiltrowany olej posmażalniczy otrzymywany bezpłatnie.

Avatar Witciu

9 listopada 2022, 22:05

@Kawento: Ja pozbyłem się samochodu i czuję się znacznie lepiej

Avatar Kawento

10 listopada 2022, 17:00

@Witciu: A ja chcę sobie ułatwić transport.

Avatar Witciu

10 listopada 2022, 17:52

@Kawento: Nie jest łatwiej. Mając samochód jest tylko gorzej bo dochodzą inne kwestie. A tak, nie muszę się martwić

Avatar Kawento

10 listopada 2022, 18:00

@Witciu: Dla mnie to dobry układ. Posiadając mieszkanie lub dom też dochodzą pewne obowiązki w związku z tym, ale to raczej lepsze niż mieszkanie pod mostem.

Avatar LATARNICZY

10 listopada 2022, 09:30

Wzór do naśladowania

Avatar Ja_to_normal_serio

9 listopada 2022, 21:27

Genialne

Avatar BetonowyMur

9 listopada 2022, 17:09

Czy ktoś wie jak nazywa się ta straszna emoji/emotka?

Avatar AlMalina

9 listopada 2022, 16:35

Ja wtedy robię zdjęcie tablic rejestracyjnych i pokazuje środkowy palec o ile zdążę

Avatar Letycja

Edytowano - 9 listopada 2022, 16:06

Nope, ale pomysł godny i chwalebny, polać mu! :D

Avatar Pierogibabci

6 listopada 2022, 19:37

Ja

Avatar DorjanOllo

5 listopada 2022, 19:57

Ja

Avatar CZADOWO

Edytowano - 5 listopada 2022, 20:20

@DorjanOllo: Ja też!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

I po kłopocie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka