Podryw "na nieświadomego idiotę"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
Przyszłość jest piękna
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2014, 22:23
wsadzili go do trumny z okularami... pozdro
Odpisz
28 października 2015, 17:32
@kamykPL: A jak mieli?
Odpisz
28 października 2015, 18:20
@Archeologwinternetach: Ty to faktycznie jesteś archeologiem w intarnetach... odpisać mi po takim czasie...
Odpisz
Edytowano - 28 października 2015, 18:21
@kamykPL: No shit sherlok.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:31
@kamykPL: hek
Odpisz
21 listopada 2015, 16:26
@Mirasna: hek?
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2015, 23:26
@kamykPL: Hejo, też jestem
Odpisz
24 stycznia 2016, 13:03
Astrozka .-.
Odpisz
24 lutego 2016, 20:03
@kamykPL: he he he...
Odpisz
19 września 2016, 18:57
@kamykPL: A czemu nie?
Odpisz
22 lutego 2017, 17:14
@erykhim44: dzień dobry
Odpisz
28 lutego 2017, 21:22
@rafal603: Witam
Odpisz
28 lutego 2017, 23:31
@Polak123pl: wetem
Odpisz
6 kwietnia 2017, 14:07
@kamykPL: no hej
Odpisz
6 kwietnia 2017, 19:17
@ewelkapl: Achoj!!!
Odpisz
2 maja 2017, 08:02
@PidronPL: .
Odpisz
3 maja 2017, 00:19
@rafal603: to więcej niż zniewaga że musiałem tu przychodzić aby zobaczyć tylko twoją kropkę. Mogłeś przynajmniej się postarać i napisać coś bardziej kreatywnego co było by warte poświęcenia czasu. Mam nadzieje że ktoś kiedyś też cię potraktuje i zrozumiesz swój błąd i rane jaką mi zadałeś swoją zniewagą.
Odpisz
3 maja 2017, 02:38
@PidronPL: .
Odpisz
4 maja 2017, 00:07
@erykhim44: Aaaaaaaa! Nie!
Odpisz
4 maja 2017, 00:08
@erykhim44: kom o 2:38? no fajnie spędza się czas co?
Odpisz
4 maja 2017, 18:28
@PidronPL: Ruskiego się uczyłem.
Odpisz
4 maja 2017, 20:59
@erykhim44: spoko
Odpisz
4 maja 2017, 21:00
@PidronPL: Powinienem wyłączyć komentarze z wątków.
Odpisz
4 maja 2017, 21:41
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 12:11
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 13:34
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 13:37
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 14:51
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 15:09
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 15:10
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 15:11
@PidronPL: Wiedziałem, że zje*iesz kolejność. Teraz erykhim powinien.
Odpisz
5 maja 2017, 15:13
@Archeologwinternetach: dobra napisze mu
Odpisz
5 maja 2017, 15:13
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 15:14
@erykhim44: eee tera ty
Odpisz
5 maja 2017, 15:14
@PidronPL: k
Odpisz
5 maja 2017, 15:15
@erykhim44: no i hui
Odpisz
5 maja 2017, 15:15
@erykhim44: .
Odpisz
5 maja 2017, 15:16
@erykhim44: dobra to najpierw kopacz potem eryk i ja
Odpisz
5 maja 2017, 15:18
@erykhim44: .
Odpisz
5 maja 2017, 15:18
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
5 maja 2017, 18:02
@erykhim44: .
Odpisz
6 maja 2017, 10:18
@PidronPL: .
Odpisz
6 maja 2017, 10:27
@rafal603: No weź, ku*wa.
Odpisz
6 maja 2017, 11:48
@Archeologwinternetach: Rafał nieogarnął.
Odpisz
6 maja 2017, 13:00
@erykhim44: Idem się powiesić, nie wyczymie tego.
Odpisz
7 maja 2017, 00:24
@rafal603: no ku*wa no nie
Odpisz
7 maja 2017, 00:57
@PidronPL: I tyle z tego.
Odpisz
7 maja 2017, 19:05
@erykhim44: .
Odpisz
5 czerwca 2017, 19:11
@kamykPL: To uczucie, gdy chciałeś odkopać, ale ostatni kom miesiąc temu :CCC
Ale jak mieli niby?
Odpisz
6 czerwca 2017, 21:06
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
28 maja 2018, 22:13
@PidronPL: ostro 1-0
Odpisz
29 maja 2018, 10:54
pisze się jajco a nie ostro
Odpisz
29 maja 2018, 11:38
@PidronPL: napisałem pstro ale autokorekta poprawiła
Odpisz
29 maja 2018, 11:58
ja nie mam autokorekty na telefonie i podpowiedzi/uzupełniania słów a moja dziewczyna ma ten sam model tel co ja i ma #lifeisunfair
Odpisz
29 maja 2018, 14:18
@PidronPL: a moja autokorekta ma mnie w dupie i raz się włącza raz wyłącza samą z siebie
Odpisz
20 grudnia 2019, 12:30
HELLEŁ
Odpisz
20 grudnia 2019, 13:09
@Asystent_Google: Hey Google, wyszukaj mi zdjęcia shreka
Odpisz
20 grudnia 2019, 13:17
proszę bardzo
Odpisz
20 grudnia 2019, 22:51
@Asystent_Google: Czuję się usatysfakcjonowany tym zdjęciem Shrumpa albo Trecka
Sam nie jestem pewny
Odpisz
12 maja 2020, 11:12
.
Odpisz
22 kwietnia 2023, 12:42
@TheHunterMikiPL: Thehuntermiki pije siki
Odpisz
5 maja 2018, 10:29
Taka szansę zmarnować...
Odpisz
29 sierpnia 2014, 09:53
lol ten po lewej przerażony a tamta po prawej myśli se ech nie dostane spadku bo on żyje
Odpisz
8 września 2014, 17:50
Ostatni raz tak się śmiałem, gdy wyprowadzałem psa na spacer...
Odpisz
8 września 2014, 20:27
dzięki kolejny minus do kolekcji :)
Odpisz
8 września 2014, 20:36
za dużo kilka lat temu grałem na serwerach do minesrafta żeby teraz wiedzieć co śmieszy inteligentnych ludzi (powoli się przyzwyczajam do inteligencji)
Odpisz
9 września 2014, 06:44
Za wolno, oj, za wolno...
Odpisz
9 września 2014, 13:39
to co napisałem mnie nie śmieszy ale ultra idiotów tak
Odpisz
21 maja 2014, 17:04
Co to ku*wa znaczy parzyć?
Odpisz
16 czerwca 2014, 19:39
@WarCraft: Bzykać, r*chać itp...
Odpisz
21 maja 2014, 16:01
Miałem podobną sytuacje. Ale ja kiedyś byłem frajerem.
Odpisz
21 maja 2014, 17:40
@Mnich1: nie obowiazuje cie celibat czy cos?
Odpisz
21 maja 2014, 18:52
@gulpin: Nic mi o tym nie wiadomo. Sam sobie ustalam zasady.
Odpisz
21 maja 2014, 19:14
@Mnich1: początek ruchu wolnych mnichów ._.
Odpisz
21 maja 2014, 20:29
@Mnich1: GAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY jak mogłeś aż tak bardzo skrzywdzić kobiete w potrzebie :D
Odpisz
22 maja 2014, 00:55
@Bodex: Jestem taki zły :(
Odpisz
21 maja 2014, 15:06
Dlaczego ta dwójka na pogrzebie się uśmiecha?
Odpisz
21 maja 2014, 15:14
@kulujulu: może dostali spadek?
Odpisz
21 maja 2014, 15:23
@kulujulu: To raczej są pochylone w dół głowy
Odpisz
21 maja 2014, 13:34
Parzyć... parzą to się żaby w sadzawce.
Odpisz
21 maja 2014, 14:34
@Papayou: Może ludziki z komiksów też?
Odpisz
21 maja 2014, 14:12
Szybka reakcja! XD
Odpisz