Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2019, 07:29
Co to za anime
Odpisz
15 marca 2020, 23:57
@Knietjan: darude sandstorm
Odpisz
19 maja 2014, 21:53
Uwielbiam anime xD
Odpisz
19 maja 2014, 23:08
@Mika444: mozna sie domyslec po avatarze, nie musisz mowic na glos
Odpisz
19 maja 2014, 23:19
@gulpin: Miałam sprecyzować do "to anime", ale zgubiłam "to"...
Odpisz
29 maja 2017, 16:46
@gulpin: Obstawiam, że kiedyś miała inny.
Odpisz
9 czerwca 2018, 10:20
@Archeologwinternetach: Na pewno miała inny
Odpisz
23 sierpnia 2014, 16:30
szkoda że u nas tak nie ma
Odpisz
20 maja 2014, 22:04
Czemu tytuł jest ,,Chińskie bajki atakują!" a to Japońska bajka WTF?!?
Odpisz
11 czerwca 2014, 15:34
ps anime to nie bajki
Odpisz
27 czerwca 2014, 18:34
@fafkipl1: Anime to hińskie bajki.
Odpisz
28 czerwca 2014, 21:17
anime jest z japoni i woisz se SAO
Odpisz
28 czerwca 2014, 21:20
@fafkipl1: Nie. Anime jest z Hin.
Odpisz
30 czerwca 2014, 10:28
nie z japoni zabacz na gogle
Odpisz
1 lipca 2014, 15:56
@fafkipl1: A ja uważam że z Hin.
Odpisz
15 grudnia 2014, 14:12
W internetach wk**wiają Otaku pisząc chińskie bajki zamiast anime.
Odpisz
19 grudnia 2014, 19:32
@MrStick: Całkowicie się z tobą zgadzam.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2014, 18:39
1. Nie pisze się z Hin tylko z Chin. Nie uczą cię tego? 2. Anime to nie chińskie bajki tylko japońskie. 3. Jak już to japońskie kreskówki, ale lepiej anime.
Odpisz
23 stycznia 2015, 15:38
@Kinga123598: Obvious troll is obvious. Tak naprawdę to nawet lubię animce :3
Odpisz
23 stycznia 2015, 17:41
Aham.
Odpisz
26 lutego 2015, 22:04
Nie przepadam na anime, ale wku***a mnie jak ktoś mówi że to "hińskie" bajki, to tak jakby ktoś powiedział że jesteś Rosjaninem.
Słowian to Słowian ale jednak różnica jest, nie?
Odpisz
19 maja 2014, 22:59
Kto ogarnia jakie to anime? :D
Standardowe pytanie :p
Odpisz
20 maja 2014, 00:49
"Nichijou".
Odpisz
20 maja 2014, 15:53
Dzięki :D
Odpisz
20 maja 2014, 15:31
Tytuł powala.
Odpisz
20 maja 2014, 03:52
Seria nie ma w sobie ani grama powagi czy dramatu, jest za to dosłownie przesiąknięta doskonałą komedią i hektolitrami parodii . opis tego anime i powinno wystarczyć jak się komuś nie podoba to niech spierd....
Odpisz
20 maja 2014, 13:06
@pawko: a pamiętasz nazwę?
Odpisz
19 maja 2014, 22:04
nie rozumiem anime i nie mam zamiaru tego robić :I
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2014, 22:36
Żeby coś lubić nie trzeba tego rozumieć. Niektórych rzeczy w anime nikt nie rozumie XD P.S. A najlepszym przykładem są kobiety ich się nie da rozumieć a i tak się lubi ;D
Odpisz
20 maja 2014, 08:19
@TheGreatcat: Ja nie mówię że NIE LUBIĘ anime (nic do niego nie mam jak ktoś to lubi to niech ogląda ja nie muszę :\) tylko go nie rozumem
Odpisz
19 maja 2014, 21:19
Nie rozumiem ostatniego obrazka ;_;
Odpisz
19 maja 2014, 21:34
1. Nigdy nie próbuj zrozumiec Japonii
Odpisz
20 maja 2014, 06:51
@jacek1s: ja próbowałem, i zrozumiałem
Odpisz
20 maja 2014, 07:42
@kazakol2000: stephen hawking też próbował XD
Odpisz
19 maja 2014, 21:51
Still better love story than Twilight ?
Odpisz
19 maja 2014, 23:23
@Myszkapl: ale to niejest historia miłosna ... Chwila !!! Zmierzch też nie :/
Odpisz
19 maja 2014, 22:25
Ja tam lubię oglądać Anime i mam kolekcje Mangi Naruto, Attack on Titan, Alice.. Lubię sushi. I jestem normalny. Wow!
Odpisz
19 maja 2014, 22:22
Aż takie straszne te sprawdziany w Japonii? O_o
Odpisz