Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pan_Bocian

7 listopada 2022, 19:31

Kozy

Avatar
Uldren_Sov

7 listopada 2022, 20:23

@Pan_Bocian: Wasz szewc-filozof miał rację i znaczy to więcej niż cokolwiek innego. Smutek nie może przetrwać śmierci i nie może poprzedzić narodzin. Ci, którzy istnieją, mają wartość moralną, a ci, którzy nie istnieją, takowej nie mają.

Pomyśl o tym. Czy opłakujesz coś, co nie powstało? Czy rozpaczasz za tymi, którzy nigdy się nie narodzili, ponieważ nie powstał naród, ponieważ nie powstała ideologia, w oparciu o którą miałby się rozwinąć, ponieważ nikt jej nie wymyślił, ponieważ nie uformował się kontynent, na którym ten ktoś miałby ją wymyślić? Nie!

I z tej prostej prawdy, musisz dojść do ostatecznego objawienia: ci, którzy nie mogą podtrzymać swojej woli istnienia, należą do tej samej kategorii co ci, którzy nigdy nie istnieli.

Egzystencja jest pierwszym i najprawdziwszym dowodem na prawo do istnienia. Ci, którzy nie mogą zaistnieć, nie zasługują na to. To jedyne i prawdziwe objawienie, gra, w której przegrani nie tylko odchodzą w zapomnienie, ale w ogóle się nie rodzą.

Ten, kto nie może zaistnieć i utrzymać egzystencji, nie jest prawdziwy. Czemu mamy opłakiwać nieprawdę? Po co się o nią troszczyć? Zajmować się nią? Strzec jej?

Avatar Przemek572

11 listopada 2022, 17:03

ale co to ma do kóz

Avatar Nanook

11 listopada 2022, 17:15

Fabuła oryginalnej serii koncentruje się wokół zaognionych stosunków Rajskiej Doliny z Lodolandią. Krótkotrwałe okresy nieoficjalnego zawieszenia broni przerywane są nagłymi i burzliwymi konfliktami zbrojnymi.

Obywatele Rajskiej Doliny, Grzebcio, Bzyk i Rubin, podczas ucieczki przed śnieżnymi kulami przypadkiem odkrywają tajemnicze jajo zakopane w ziemi. Wykluwa się z niego młody smok – syn i dziedzic Tyriona, Tabaluga. Wkrótce Tabaluga zostaje poinformowany o okolicznościach śmierci jego ojca. Tyrion zginął śmiercią żołnierską podczas bitwy z tyranem Lodolandii, bałwanem Arktosem, ulegając przekształceniu w ciało niebieskie (gwiazdę). Ostatnia prośba Tyriona zmusiła jego zausznika, Puchacza, do przyjęcia postawy wallenrodycznej: mędrzec emigruje do Lodolandii i podejmuje się zdradliwej współpracy z Arktosem, aby dzięki swej uprzywilejowanej pozycji móc dokonywać strategicznych aktów szpiegostwa i sabotażu.

Wraz z końcem serii Arktos uświadamia sobie potężną moc, która (niczym cudowna broń) pozwoli przeważyć szalę wojny na jego korzyść. Przed ostatecznym zamrożeniem terenów Rajskiej Doliny powstrzymuje go jednak Tabaluga.

Obywatele Rajskiej Doliny żądają dla schwytanego zbrodniarza najwyższej kary, jednak Tabaluga z pozycji siły decyduje się na współpracę z Arktosem. W wyniku tego sojuszu w świecie filmu pojawi się zjawisko zmienności pór roku.

Avatar vulkann

11 listopada 2022, 18:01

@Przemek572: KOZY

Avatar
Uldren_Sov

11 listopada 2022, 18:45

@Przemek572: po co dzieci Sol opłakują coś, co nigdy się nie narodziło?

Avatar Towarzysz777

12 listopada 2022, 01:32

Uldren zapomniałeś wziąć swoich tabletek

Avatar Leoneqq

11 listopada 2022, 23:20

Zabiły pitbulle w zemście za narodzonych braci

Avatar TheWind

7 listopada 2022, 19:50

Matki

Avatar Murarzowa

7 listopada 2022, 19:49

Team dzieci triady vs team dzieci nienarodzone

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Polecam 👍

Stałem się tym, kim gardziłem...

Jakaś pomyłka, cz. II

Pizzeria top klasa

Oni się nie męczą tym

Jak tam

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka