Użyj wyszukiwarki, kolego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Zdeklasowani znowu
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2022, 09:52
Na żadnych innych forach nie ma takiego poziomu buractwa jak na polskich
Na anglojęzycznych zawsze jest krótko i dosadnie sformułowana odpowiedź , trochę informacji dlaczego , propozycja rozwiązania albo jakieś naprowadzenie
A w Polsce : "google nie gryzie" , "jakiś gość założył wątek 7 lat temu pod kompletnie innym tytułem , idź znajdź" , "no k...a może grzeczniej trochę" , "ogólnie powinieneś to widzieć , może to nie jest hobby dla ciebie :)"
Tfu
Odpisz
12 listopada 2022, 16:05
@korsti: stack overflow akurat też często taki jest. Patrz za przyklad (i komentarz) filmik https://youtu.be/IbDAmvUwo5c
Odpisz
13 listopada 2022, 03:59
@elementiro: w życiu nie spotkałem się z taką ilością pychy jak polskie fora. Stack overflow najczęściej jest toksyczny (jak już jest) w komentarzach od gości co nawet nie założyli wątku. Na Geeksforgeeks nie spotkałem się nigdy z czymś takim.
A w Polsce na każdym jednym pojedynczym forum. Zawsze i wszędzie znajdzie się gość który wyżej sra niż dupę ma i zaczyna ci pie....ić od rzeczy byleby pokazać swoją wyższość intelektualną bo zna się na temacie więcej niż ty bo siedzi w nim od 10 lat. Broń boże wjedziesz na forum gdzie siedzą linuxiarze i powiesz że masz windows, zjedzą cię żywcem. Taki gatekeeping , wielkie ego , rzucanie bezużytecznych odpowiedzi i ciągle narzekanie i jakoś wybujane oczekiwania od drugiej strony monitora co do 'grzeczności' czy wiedzy. Zero k...a poszanowania kogokolwiek i poj...ny mindset że każdy musi widzieć tyle co ty natychmiastowo żeby w ogole się zainteresować tematem
K...a , ludzie nawet potrafią się przyj...ć że zaczynasz posta od "witam" jak jacyś profesorowie na uczelni XDD
Odpisz
7 listopada 2022, 20:41
Z elektrodą jest jak z feministkami
Chciałbyś się doszkolić na temat to ci powiedzą że powinieneś wiedzieć
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2022, 20:22
Elektroda w pigułce. Zje**ny serwis do reszty, "Google nie gryzie". No nie gryzie ku*wa, szkoda tylko że męczycie cały internet w tym Google waszymi zje**nymi odpowiedziami. Tak btw polecam zobaczyć tego zj**a który nawet nie wie jakie było pytanie: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2150844.html
Aż dziwne, że o zasilacz go nie pytał
Odpisz
7 listopada 2022, 20:06
Mem bota i ma pare razy tyle ocen co inne memy
Hmmm
Odpisz
7 listopada 2022, 20:07
@CzerwonyPoniacz: Posiada 1981 memów na głównej. To oczywiste, że dąży do 1984!
Odpisz
7 listopada 2022, 19:59
Ja pamiętam jak trafiłem na forum komputerowe i chłop się zapytał czemu mu tam jakiś program nie działa, a jakiś typ zaczął się pruć że napisał "witam serdecznie" i że w takim tonie
Odpisz