Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kliperx

18 listopada 2022, 17:41

Z czego obrazek?

Avatar gigamonkas

17 listopada 2022, 12:21

łycha walona essa wariacie

Avatar Envrei

15 listopada 2022, 08:09

Wczoraj zjadłem wymieszane 2 serowe zupki chińskie z wkrojonym najtańszym tofu i do tego pomyliłem liście laurowe z liściami stewi, domyślcie się jak to smakowało
Bycie studentem jest przej...ne

Avatar gruby_wieprz

15 listopada 2022, 15:56

@Envrei: Kurde stać cię na tofu i stewię
nie możesz być studentem

Avatar Envrei

15 listopada 2022, 16:16

@gruby_wieprz: stać mnie na soję z której robię tofu, a stewie choduje mój dziadek który dał mi cały słój

Avatar pawelec323232e2

15 listopada 2022, 06:48

Mama wczoraj pomidorową zrobiła, kiedy zacząłem jeść zrozumiałem że mi się tak przejadła że no...

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

8 listopada 2022, 13:30

Akurat dzisiaj wracam do akademika po tym jak niecałe dwa tygodnie spędziłam u rodziców.
Pora wrócić do jedzenia dynamitu i zupek chińskich

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2022, 14:02

Avatar dessello

8 listopada 2022, 14:36

ultron vore🤨

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

14 listopada 2022, 20:17

Wolałabym głodować zjeść zupę, która smakuje Ultronem
Jeszcze po jej zjedzeniu będę gadac o Warhammerze

Avatar
ddawdad

14 listopada 2022, 20:19

@BardzoOryginalnaNazwa: Gadanie o Warhammerze to pikuś, pomyśl że po jej zjedzeniu mogłabyś obrzydzić ludziom praktycznie wszystko co się da 💀

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2022, 20:43

cała lista rzeczy do zohydzenia już wisi na jej profilowym, teraz tylko skosztować pyszną zupkę ultronową *dźwięki wyjadania makaronu*

Avatar Broolie

14 listopada 2022, 20:03

W więzieniu jedzą lepiej niż w akademiku

Avatar
ddawdad

Edytowano - 8 listopada 2022, 13:46

Nie chodzę na studia, ale patrząc na to jak tragicznie żyję na swoim to właściwie nie różnię się pewnie od typowych studentów.
Bieda, w lodówce prawie nic nie ma i tylko szukam okazji na darmową wyżerkę. Niby mnie stać na wszystko, ale jednak jestem skąpym draniem, więc no...

Avatar hlepo

8 listopada 2022, 15:42

lodówka pusta a na półce mangi, figurki dark souls, komputer za 8tysiecy i ps5

Avatar
ddawdad

8 listopada 2022, 15:52

@hlepo: No w sumie tak to wygląda.

Avatar ArthurMorgan

8 listopada 2022, 13:23

Na szczęście nigdy nie byłem w akademiku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar KufelMleka
Dodane przez: KufelMleka

Były nóżki, nie ma nóżek

Tacy sami, a ściana między nami

Nie idź!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka