Poliglotów w kadrze trzeba
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2022, 20:04
Ten trzeci to strzelec siczowy?
Odpisz
12 listopada 2022, 14:37
A potem wychodzą cyrki jak pod Karansebes
Odpisz
12 listopada 2022, 12:57
Akurat w kadrze oficerskiej byli poligloci, ba, w trakcie szkół oficerskich wymaganym fakultetem był jeden z języków armii Austro-węgierskiej.
Odpisz
12 listopada 2022, 12:59
@korobov: Nawet jak znali niemiecki (zakładając, że nie byli Niemcami), węgierski i swój język ojczysty to i tak mogło to nie wystarczyć XD
Odpisz
12 listopada 2022, 14:30
Dlatego starano się komponować poddziały (chyba do batalionów) ylko z jednej kultury. Dzięki temu na przykład oficerowie do dowódcy batalianu musieli znać ten język I niemiecki, a resztę przekazywali do dowództwa po niemiecku, a od dowództwa w języku swoich ludzi. Prosciej tak niż nauczać każdego języka dwoództwa.
Odpisz
12 listopada 2022, 11:15
XD
Odpisz