Dobrze, że nie inwestowałem hehe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Hobby dla faceta
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2022, 19:02
Te, to czemu oni nie są jeszcze bankrutami?
Odpisz
19 listopada 2022, 08:27
@TrueStoryGuy: Bo ich majątki to przynajmniej kilka trylionów dolarów.
Odpisz
19 listopada 2022, 07:08
donald i szknelux macfac są bogaci
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2022, 04:15
Ja kiedy od 5 miesiecy reguralnie shortuje co sie tylko da
Odpisz
18 listopada 2022, 17:56
Po czym przypominasz sobie, że masz kupione akcje w każdej z tych firm
Odpisz
15 listopada 2022, 20:50
Śpi bo jest po nocce i idzie zaraz do pracy
Odpisz