Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HansFrank

17 grudnia 2022, 14:06

Tylko,że w jego rodzinie jest tradycja świętowania raczej urodzin a niżeli imienin

Avatar mwaski

3 grudnia 2022, 14:20

Może to wcale nie jest nielogiczne? To, że mieszkają razem, nie znaczy, że kontaktują się w realu :D

Avatar Schabowy_nie_mielony

18 listopada 2022, 16:07

Women ☕

Avatar NiktWazny1

27 listopada 2022, 12:40

@Schabowy_nie_mielony: women ☕️

Avatar Nanook

26 listopada 2022, 20:23

twoja dziewczyna ma jakieś 50 lat, że obchodzi imieniny?

Avatar Ameron

Edytowano - 27 listopada 2022, 05:21

@Nanook: problem z imieninami jest taki że gdy jakieś imię ma je kilka razy w roku to nie wiadomo którą datę świętować.
Ja osobiście wybrałem sobie 13 kwietnia, ale nie świętuje w jakiś szczególny sposób, tylko pamiętam że tego dnia mam imieniny i tyle XD

Avatar DiabVCH

26 listopada 2022, 21:33

Zawsze miałem wywalone na imieniny i nie wiem po co się je obchodzi

Avatar gelo1238

27 listopada 2022, 00:51

@DiabVCH: ja tak nawet mam z moimi urodzinami

Avatar Crln_7

Edytowano - 26 listopada 2022, 22:48

Jeżeli to prawda, masz najgorsze raczysko.
Ja fejsika gówna nie mam, ale powiedzmy że porównam to.. np. jakby zablokowała mój numer komórkowy, od razu bym z życia wyj...ł toksyka.

Avatar dudu_xjk

26 listopada 2022, 21:51

Avatar CZLEK

26 listopada 2022, 21:40

Łymyn.

Avatar Taniks_The_Immortal

26 listopada 2022, 20:03

No i co w związku z tym

Avatar Leszy

18 listopada 2022, 16:39

komentarz obrazkowy

Avatar Murarzowa

Edytowano - 18 listopada 2022, 15:30

Tak było serio
Ja byłam fejsbukiem

Avatar Pan_Bocian

Edytowano - 18 listopada 2022, 15:22

Heh... Women☕

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Devil_Eye
Dodane przez: Devil_Eye

A, okej

Młodzi gniewni

Tymi się chodzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka