memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 maja 2014, 21:44
6 co to ku*** jest
Odpisz
23 maja 2014, 15:10
@mrklorens: Anime.
24 maja 2014, 16:09
@mrklorens: Wydaje mi się, że Shinkegi no Kyojin
24 maja 2014, 17:02
@mrklorens: jak możesz nie wiedzieć? ;___;
24 maja 2014, 17:13
sorry ale nie znam wszystkich anime świata
24 maja 2014, 18:55
@mrklorens: nightwood ?
24 maja 2014, 19:08
@erziest: tak ale zdjęcie dopadłem przeglądając google
25 maja 2014, 13:41
@mrklorens: o myślałem że grasz
25 maja 2014, 13:55
@erziest: gram jako widmomroku
26 maja 2014, 08:12
@mrklorens: a ja jako erziest :)
24 lutego 2016, 15:07
@mrklorens: Attack On Titan
24 maja 2014, 23:05
Widać że wklejony ;)
24 maja 2014, 20:52
SnK! Przestań mnie prześladować!
22 maja 2014, 18:50
co to za anime drugi i trzeci obrazek od dołu
24 maja 2014, 16:19
@erziest: Pierwszy to chyba Shinkegi no Kyojin,a drugi niestety nie wiem :/
24 maja 2014, 16:22
@erziest: 2 od dołu to lucky star 3 tak jak napisał shinkegi no kyojin
dzięki
@coloman: tobie też dziękuje
24 maja 2014, 19:32
@erziest: To jest Lucky Star.
24 maja 2014, 19:20
źle zrobione :(
24 maja 2014, 19:01
Słaby photoshop, koleś w ogóle niedopasowany :/
21 maja 2014, 15:27
Chyba najgorsza praca tego typu :/
20 maja 2014, 20:55
Ah te internety ;p
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 maja 2014, 21:44
6 co to ku*** jest
Odpisz
23 maja 2014, 15:10
@mrklorens: Anime.
Odpisz
24 maja 2014, 16:09
@mrklorens: Wydaje mi się, że Shinkegi no Kyojin
Odpisz
24 maja 2014, 17:02
@mrklorens: jak możesz nie wiedzieć? ;___;
Odpisz
24 maja 2014, 17:13
sorry ale nie znam wszystkich anime świata
Odpisz
24 maja 2014, 18:55
@mrklorens: nightwood ?
Odpisz
24 maja 2014, 19:08
@erziest: tak
ale zdjęcie dopadłem przeglądając google
Odpisz
25 maja 2014, 13:41
@mrklorens: o myślałem że grasz
Odpisz
25 maja 2014, 13:55
@erziest: gram jako widmomroku
Odpisz
26 maja 2014, 08:12
@mrklorens: a ja jako erziest :)
Odpisz
24 lutego 2016, 15:07
@mrklorens: Attack On Titan
Odpisz
24 maja 2014, 23:05
Widać że wklejony ;)
Odpisz
24 maja 2014, 20:52
SnK! Przestań mnie prześladować!
Odpisz
22 maja 2014, 18:50
co to za anime drugi i trzeci obrazek od dołu
Odpisz
24 maja 2014, 16:19
@erziest: Pierwszy to chyba Shinkegi no Kyojin,a drugi niestety nie wiem :/
Odpisz
24 maja 2014, 16:22
@erziest: 2 od dołu to lucky star 3 tak jak napisał shinkegi no kyojin
Odpisz
24 maja 2014, 18:55
dzięki
Odpisz
24 maja 2014, 18:55
@coloman: tobie też dziękuje
Odpisz
24 maja 2014, 19:32
@erziest: To jest Lucky Star.
Odpisz
24 maja 2014, 19:20
źle zrobione :(
Odpisz
24 maja 2014, 19:01
Słaby photoshop, koleś w ogóle niedopasowany :/
Odpisz
21 maja 2014, 15:27
Chyba najgorsza praca tego typu :/
Odpisz
20 maja 2014, 20:55
Ah te internety ;p
Odpisz