Podchody gorących chłopaków na plaży
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2014, 22:57
Co wy teraz z tą Normandią macie ,już ze 3 obrazki widziałem związane z tym tematem w przeciągu tygodnia
I nie wiem co jest w tym śmiesznego jak tam ludzie byli wycinani w pień :/
Odpisz
26 maja 2014, 00:22
@lelek: To nie jest nabijanie się z aliantów tylko z tych obrazków.
Odpisz
26 maja 2014, 21:20
@benman: Chodzi mi o to ,że ludzie jak zauważą jakiś temat "rozchwytywany" i chcą go oglądać ,to nagle jest jego FULL!
Oczywiście nie patrząc na temat danego obrazka (teraz w modzie ,Normandia i żołnierze wracający ze służby ,którzy przytulają własne dzieci)
Odpisz
26 maja 2014, 20:16
yh? a ta istota ludzka to jakaś wysportowana laska bez cycków na plażu nuddystów, czy też człek fizycznie rzecz biorąc gatunku męskiego?
Odpisz
26 maja 2014, 16:13
To chyba z teledysku My chemical romance.
Odpisz
26 maja 2014, 17:19
@AdiXiks: To film ,,Szeregowiec Ryan'' :P
Odpisz
26 maja 2014, 17:15
Pedał z grzywką to "hot guy"? Chyba raczej hot gay..
Odpisz
26 maja 2014, 07:38
się grało w Call of Duty to było jeszcze za czasów gdy w grze była prawdziwa wojna a nie jakaś sraka z zombie i innymi kupami
Odpisz
26 maja 2014, 12:55
@Assasin666: Wiem że dasz mi minusa, ale ja pamiętam bardziej Brothers in the Arms: D-Day i Medal of Honor Alied Assault :)
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2014, 14:50
nie dam bo też grałem w obie te gry i były świetne, ale jednak tego Coda bardziej pamiętam chociaż Brothers in Arms pod wieloma względami było lepsze ;) PS nie in the arms tylko samo in arms
Odpisz
26 maja 2014, 15:16
@Assasin666: Okej :D Dawno tego tytułu nie widziałem i zamierzam kupić sobie Brother'sów na PSP, chociaż wiem, że sterowanie kijowe bo grałem u kolegi. Ale się nauczę ;D Warto! I ten pamiętny dubbing "ku*wA! JEST ICH WIĘCEJ!" xD
Odpisz
20 maja 2014, 19:15
Lądowanie aliantów??
Odpisz
20 maja 2014, 23:36
@maxis0276: Really? xD
Odpisz
25 maja 2014, 21:52
@maxis0276: NORMANDIA SZMATO!
Odpisz
26 maja 2014, 00:04
@Bjornie: Rojo? XD
Odpisz
26 maja 2014, 16:04
@Bjornie: To jest ku*wa to samo.
Odpisz
20 maja 2014, 21:25
Sabaton
Odpisz
20 maja 2014, 20:54
D-Day
Odpisz