Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tymi się chodzi
Dobrze czasem się oderwać
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 listopada 2022, 11:45
Ja pierdaIe, ale fraktale
Odpisz
23 listopada 2022, 00:11
Ten świat jest bez dwóch zdań okrutny, chaotyczny bezlitosny i czasem odrażający.
Ale bywa też spokojny, piękny i zachwycający. A potrafimy to sobie uświadomić poprzez tak błahe rzeczy jak chmury, kwiaty czy właśnie śnieg.
Odpisz
23 listopada 2022, 00:12
@Figarus: Jesteś w gronie wybrańców, którzy kiedykolwiek widzieli pozytywnego Figarusa.
To prawie jak spotkać jednorożca.
Odpisz
22 listopada 2022, 22:38
Opinie ekspertów są podzielone
Odpisz
22 listopada 2022, 21:35
Rel
Odpisz
22 listopada 2022, 20:42
Nie rel
Odpisz
22 listopada 2022, 20:02
U mnie w Alpach już 30 cm śniegu w jeden dzień napadało.
Odpisz
22 listopada 2022, 20:26
@Klingon: pan złodziej że w alpach mieszka
Odpisz
19 listopada 2022, 15:56
Propo śniegu, napadało w nocy trochę i poszedłem na sanki mimo że moja babcia i tata mówili że się nie da zjeżdżać. I mieli rację.
Odpisz
19 listopada 2022, 15:28
Żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
19 listopada 2022, 15:25
I wracamy do odśnieżania automobili
Odpisz
19 listopada 2022, 15:23
Śnieg
Odpisz