Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wolwerine

22 maja 2014, 17:20

dlaczego 3 000 $ jest równe 3 000 000 $?

Avatar xpioterx6

22 maja 2014, 17:27

@wolwerine: Tam jest napisane 3000 TYS. (tysięcy)
3000 tysięcy to 3000x1000=3000000

Avatar wolwerine

22 maja 2014, 18:51

@xpioterx6: a to tyś, nie oznacza po prostu tysiąca?bo jak to może być 3000 tysięcy? chodzi o to, że to są trzy tysiące tysięcy?

Avatar xpioterx6

22 maja 2014, 21:58

@wolwerine: Tak,[chyba] powinno być 3 tyś/3000. Bo potem jest 3 tyś tyś

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2014, 15:09

12h?! XP

Avatar kolkav5

22 maja 2014, 16:40

Istnieje magiczna opcja "edytuj", więc nie musisz pisać komentarza dwa razy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 maja 2014, 17:15

@kolkav5: Bez komentarza. A teraz paczaj se w górny róg; "edytowany"! xD

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2014, 15:09

o.O

Avatar Bodex

22 maja 2014, 12:41

Mógł pomyśleć bardziej i wziąć mniej tabletek albo tabletkę co godzine debil jeden !!! Poza tym viagra jest dla impotentów... żeby mogli jeszcze coś z siebie wykszesać a nie

Avatar RozowaLandryna

22 maja 2014, 13:41

@Bodex: Niemożliwe jest, aby facet miał wzwód 12h bez przerwy. Wziął viagrę, aby mu nie opadł.

Avatar Bodex

22 maja 2014, 14:16

@RozowaLandryna: niech go szerszeń ugryzie w pigułe to będzie miał dłużej

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 maja 2014, 17:35

Akurat w stanach 3000 tys $ jest jak 3000 tys zł
Przeliczenie nie potrzebne.

Avatar cichy3215

21 maja 2014, 18:25

Nie, za złotówkę byś dostał 1/3 zł..

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 maja 2014, 20:28

@cichy3215: tylko w Polsce przeliczasz 1$ na 3zł...
Dla nich 1 dolar to jak dla nas złotówka

Avatar cichy3215

22 maja 2014, 11:56

Debilu, zrozum że to na całym świecie jest tak że dolar jest wart tyle np złotówek,euro i innego gówna, a złotówka jest warta tyle i tyle gówna. W Ameryce też byś dostał za 3 zł dopiero 1, a chleb w cenie 0,50$ byś musiał dać 1zł,50...

Avatar Juarez

22 maja 2014, 15:16

Gdyby wyjechał do polski dostałby te 9mln po wymianie.

Avatar oberyn

22 maja 2014, 15:55

@Juarez: Tak, ale życie w Polsce jest znacznie droższe niż w USA, więc te 9 mln złotych starczyłoby na krócej/na mniej produktów czy zachcianek, niż te 3 mln dolców w USA.

Avatar Jejowicz

21 maja 2014, 14:56

A zamiana tysięcy na jedności naprawdę była potrzebna?

Avatar as13zx

Edytowano - 21 maja 2014, 15:27

@Jejowicz: Może się nudziło.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Przerwa na herbatkę

Lekko nie będzie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka