Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jawer

20 maja 2017, 20:59

Mógł się rozje**ć

Avatar Iluvatar

4 listopada 2016, 19:03

Science bitch!

Avatar DawidThePlayer

25 maja 2014, 20:41

Hot Wheels!

Avatar matigrzegorz

25 maja 2014, 14:41

Trackmania! :D

Avatar Axentio

25 maja 2014, 12:10

Filmik jest bardzo mocno naciągany. Samochód ma ośrodek ciężkości w takim punkcie, że nie jest możliwe wjechanie na pionową ścianę... Owszem, możliwe jest jeżdżenie w taki sposób za pomocą bolidów F1, ale dzięki ich konstrukcji- 80% ich przyczepności pochodzi od powietrza.

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2014, 14:23

@Axentio: No i za wolno auto jedzie.

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2014, 13:50

ale to duże....

Avatar Juarez

25 maja 2014, 12:32

THPS?

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2014, 11:45

Jeśli nawet było by to możliwe z punktu widzenia praw fizyki to i tak żaden kierowca by tak nie ryzykował utraty życia.

Avatar seba4oo

25 maja 2014, 10:26

Albo mi się zdaję... Albo to jest mocno nie realne...

Avatar Axl_MMX

25 maja 2014, 10:29

@seba4oo: A niby dlaczego?

Avatar grzesioza15

25 maja 2014, 10:29

@seba4oo: ależ jest realne

Avatar Poi5on

25 maja 2014, 11:28

@seba4oo: Słyszałem, że samochody F1 dzięki spojlerom i całej reszcie przy prędkości pow 160 km/h mogą jechać do góry nogami, ale to faktycznie chyba jest mocno naciągane... :)

Avatar ManchesterUnited

25 maja 2014, 11:24

Myślałem, że coś takiego tylko w trackmanii :P

Avatar adrian221330

25 maja 2014, 11:01

czyżby siła dośrodkowa?

Avatar Karso21Respawn

25 maja 2014, 10:41

Fake jak nic.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Niezniszczalne

Można, tylko trzeba wstawać rano

To musiało być męczące

Totalnie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka