Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2022, 21:08
Właściciele mazdy kiedy widzą że zaczynają sypać sól na drogi:
Odpisz
23 listopada 2022, 14:09
Nie Rel
Nie ma właściciela Mercedesa mającego flex nad plebsem
Odpisz
1 grudnia 2022, 21:35
@ArthurMorgan: Panie, po prostu nie dojechał na nagranie. Auto na warsztacie, bo z 20 minut wymiany rolki wyszło 16 godzin rozbierania przodu i boku dookoła silnika
Odpisz
23 listopada 2022, 14:10
A gdzie właściciel Mercedesa?
Odpisz
23 listopada 2022, 14:14
@ArthurMorgan: Podłoga mu się przeżarła.
Odpisz
23 listopada 2022, 14:15
@Kobiety_nieistnieja: W Mercedesie?
To musiał być wadliwy model/ słabo zadbany
Odpisz
23 listopada 2022, 14:17
@ArthurMorgan: aaa, bardzo przepraszam, pomyliło mi się z Audi.
Mój ojciec takiego miał, podłoga się przeżarła i jeździł z plandeką pod siedzeniem.
Odpisz
23 listopada 2022, 14:35
@Kobiety_nieistnieja: Polonez moment
Odpisz
23 listopada 2022, 23:29
@AlPoziomka: mazda 323 f moment
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2022, 23:31
@Terno86_: która? Bo jeśli chodzi o tą ze światłami zespolonymi to mój stary miał i rdzy nie było
Odpisz
24 listopada 2022, 00:50
@AlPoziomka: moj stary sprzedawał tą bez pop upów i jak gosc co chcial kupic wsiadl to sie podloga złamała xdd
Odpisz
24 listopada 2022, 00:55
@Terno86_: No to taką to mój stary miał a ten gość to chyba discord modem był
Odpisz
24 listopada 2022, 01:11
@AlPoziomka: bo był
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2022, 20:39
@ArthurMorgan: airmatic visit workshop
zawieszenie padło i nie dojechali
Odpisz
30 listopada 2022, 20:54
@ArthurMorgan: xddd nawet jakbyś trzymał pod kołderką tego merca to i tak ruda by się wkradła w nadkola
Odpisz
30 listopada 2022, 21:42
@cinekk102: Mam w garażu w124
Ani grama rdzy
Czyli nietrafiony
Odpisz
23 listopada 2022, 14:22
Rel bo sam jeżdżę 20 letnią A4
Odpisz
24 listopada 2022, 00:56
@Bastus77: a moja stara jeździ 20 letnim punto i też ma dwie szyby w prądzie xdddddddd
Odpisz
26 listopada 2022, 12:34
@AlPoziomka: ale ja mam cztery a nie dwie szyby w prądzie
Odpisz
26 listopada 2022, 12:46
@Bastus77: Tyle że punto 3 drzwiowe ma dwie szyby chowane i dwie uchylne
Odpisz
26 listopada 2022, 12:48
@AlPoziomka: aha lol
Odpisz
23 listopada 2022, 14:25
Klasą premium w Polsce jest samochód który można otworzyć na odległość i ma automatyczne szyby
Najgorsze jest to że większość aut w Polsce które jeżdżą po drogach nie powinny być przystosowane do drogi
Odpisz
23 listopada 2022, 14:53
@Egirl: Każdy samochód można otworzyć na odleglość
Wystarczy przykleić klucz do patyka
Odpisz
23 listopada 2022, 15:07
@Egirl: z drugim się zgodzę, z pierwszym nie do końca bo dziś to praktycznie standard a zresztą auto premium to po prostu auto które nie jest robione masowo aby było to już wystarcza że auto jest unikalne a to że takie auta potrafią zaczynać się od 150k to inna sprawa i tu mówię, zaczynać bo raczej średnio takie naprawdę dobre auto z absolutnie wszystkimi udogodnieniami kierowcy to dobre 300k
Odpisz
23 listopada 2022, 15:44
@Oloest4: w żarcie chodzi o to że w polsce jeżdżą 25 letnie samochody powyżerane przez rdze
Odpisz
23 listopada 2022, 15:56
@Egirl: audi mojego starego ma 32 lata i rdzy na oczy nie widziało
Odpisz
23 listopada 2022, 14:19
Super ze dźwięk jest
Odpisz