Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Jakby trochę nie fair
Przerwa na herbatkę
Mało znany szczegół
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2022, 14:43
Lubię tę emotkę:
🐻❄️
Odpisz
30 listopada 2022, 00:09
@Oliwier256: Freddy Frostbear
Odpisz
30 listopada 2022, 06:31
@Moje_Rysunki12: miałeś na myśli furry
Odpisz
30 listopada 2022, 06:46
@pawelec323232e2: zwykły miś bruh
Odpisz
30 listopada 2022, 10:20
@Oliwier256: nie bruhaj bo cie wy.....m
Odpisz
30 listopada 2022, 00:08
Emotka bab
Odpisz
25 listopada 2022, 14:46
Raczej pusta w środku
Uśmiechasz się tępo patrząc przed siebie
Mając świadomość, że jedyne co ci zostało to iść spać i wstać rano tylko po to by przeżyć kolejny generyczny dzień na tej zniszczonej przez ludzi planecie
Odpisz
29 listopada 2022, 23:33
@Murarzowa: wreszcie mam podstawy do używania tej emotki :)
Odpisz
29 listopada 2022, 23:36
@nwmjakomdacnazwexd: emotikony są inne
Lepsze
Odpisz
25 listopada 2022, 14:45
A ja cały czas ubolewam nad tym, że nie ma emotki piernika
Odpisz
25 listopada 2022, 14:46
@PanPiernik: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣤⣤⣤⣤⣤⣶⣦⣤⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⡿⠛⠉⠙⠛⠛⠛⠛⠻⢿⣿⣷⣤⡀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣼⣿⠋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣀⠈⢻⣿⣿⡄⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣸⣿⡏⠀⠀⠀⣠⣶⣾⣿⣿⣿⠿⠿⠿⢿⣿⣿⣿⣄⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⠁⠀⠀⢰⣿⣿⣯⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠙⢿⣷⡄⠀
⠀⠀⣀⣤⣴⣶⣶⣿⡟⠀⠀⠀⢸⣿⣿⣿⣆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣷⠀
⠀⢰⣿⡟⠋⠉⣹⣿⡇⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⣷⣦⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣿⣿⣿⠀
⠀⢸⣿⡇⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠃⠀
⠀⣸⣿⡇⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠻⠿⣿⣿⣿⣿⡿⠿⠿⠛⢻⣿⡇⠀⠀
⠀⣿⣿⠁⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣧⠀⠀
⠀⣿⣿⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿⠀⠀
⠀⣿⣿⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿⠀⠀
⠀⢿⣿⡆⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡇⠀⠀
⠀⠸⣿⣧⡀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⠃⠀⠀
⠀⠀⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣇⠀⠀⠀⠀⠀⣰⣿⣿⣷⣶⣶⣶⣶⠶⠀⢠⣿⣿⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⣽⣿⡏⠁⠀⠀⢸⣿⡇⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⢹⣿⡆⠀⠀⠀⣸⣿⠇⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢿⣿⣦⣄⣀⣠⣴⣿⣿⠁⠀⠈⠻⣿⣿⣿⣿⡿⠏⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠛⠻⠿⠿⠿⠿⠋⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Odpisz
29 listopada 2022, 19:02
@ArthurMorgan: Emotka amogusa byłaby bardziej uniwersalna.
Odpisz
29 listopada 2022, 21:19
@TrueStoryGuy: zawsze istnieje język sri lanki
Odpisz
25 listopada 2022, 14:37
też z jakiegoś nieuzasadnionego powodu widzę :) jako coś złego mimo że nawet nie mam podstawy żeby tak uważać
Odpisz
29 listopada 2022, 20:25
@Bartolinise:
:)
Odpisz
29 listopada 2022, 20:26
@Lubie_REzero:
Odpisz
29 listopada 2022, 19:29
A ja lubię to 💀💀💀
Odpisz
25 listopada 2022, 14:52
też bardzo lubię tĄ emotkĘ :)
Odpisz
25 listopada 2022, 14:56
nie zesrAj siĘ
Odpisz
25 listopada 2022, 14:39
A ja wolę :D
Odpisz